Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:51
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a Vienne
07:52
InterMezzo
08:30
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
09:50
Gala Opening of the VII St Petersburg International Cultural Forum
10:54
InterMezzo
12:30
Elena Schwarz and the Luzerner Sinfonieorchester: Beethoven at the Gstaad Sommets Musicaux
13:50
Budapest Festival Orchestra & Iván Fischer: Beethoven
15:49
InterMezzo
16:30
XVI International Tchaikovsky Competition: Piano Final with Alexandre Kantorow
18:10
Daniel Barenboim, Moment musical at the Boulez Saal: Beethoven, Diabelli Variations
19:12
InterMezzo
20:30
The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
21:32
Yamandu Costa and Vincent Peirani - Jazz a Porquerolles
22:30
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
23:33
Cory Henry & the Funk Apostles - Jazz a Vienne
00:58
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
02:34
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a Vienne
04:13
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
04:43
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal
06:24
InterMezzo
08:30
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
09:44
China Moses - Alfa Jazz Fest
10:48
Keziah Jones - Jazz a Vienne
12:02
InterMezzo
12:30
La Boheme by Puccini at the Metropolitan Opera
14:40
La Neuvieme Symphonie By Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet
16:15
InterMezzo
16:30
The Sleeping Beauty by Nacho Duato and the Staatsballet Berlin
18:30
Classic Archive : Mstislav Rostropovitch /Sviatoslav Richter (2/2)
19:22
InterMezzo
20:30
The Cleveland Orchestra plays Brahms in Vienna : Symphonies no. 2 & 3
21:45
Brahms : Tragic Overture and Piano Concerto No. 2
22:50
Karina Canellakis and the Orchestre de Paris: Wagner, Ravel, Bartok
23:50
Jazz legends - Trio Jimmy Mc Griff, Earl Hines & his all stars
00:30
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
01:30
Gilberto Gil - Jazz in Marciac
02:33
Keziah Jones - Jazz a Vienne
03:45
Arthur Possing Quartet - Like a jazz Machine
04:45
Monty Alexander - La Seine Musicale
05:45
We Love Ella - The Amazing Keystone Big Band
06:40
InterMezzo
08:30
Mazepa by Tchaikovsky at the Mariinsky Theatre
11:30
InterMezzo
12:30
The Dead Queen by Kader Berlarbi - Capitole de Toulouse Ballet
14:20
Peer Gynt by Heinz Spoerli, Zurich Opera Ballet
16:15
InterMezzo
16:30
The Tatarstan State Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Mozart, Mahler
18:25
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
19:56
InterMezzo
20:30
The Magic Flute by Mozart at the Glyndebourne Festival
23:30
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
00:26
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
01:30
Gregory Privat - Jazz en Tete
02:25
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
04:00
The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
05:04
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest