Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6103. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
11:00
Gospodarstvo med in po epidemiji, pogovor
11:20
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Za zdravje, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6104. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Športnik Tržiča za leto 2019
21:40
Gorenjska poročila, 6104. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: Težave s spanjem
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6104. informativna oddaja
00:00
Teden ljubiteljske kulture 2020
00:25
Vsakih sedem valov, predstava PG Kranj
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6104. informativna oddaja
10:00
Teden ljubiteljske kulture 2020
10:20
Za višjo kakovost življenja starejših
10:35
Dermotovo leto v Kropi
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6105. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Sledi korakov: predstavitev knjige Igorja Gošteta
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
21:40
Gorenjska poročila, 6105. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6105. informativna oddaja
00:00
Otvoritev ferate Jermn, reportaža
00:20
MGL & AGRFT, koncert
01:00
Videostrani
08:00
Rdeča kapica, lutkovna predstava
08:20
Čarodej Toni, predstava
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6105. informativna oddaja
10:00
Vurnikova študentska nagrada 2020
10:30
Ostržek, predstava Lutkovnega gledališča
13:15
Štiri tačke, oddaja o živalih
13:25
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Tino Mamić
15:00
Aktivnosti jeseniških upokojencev
15:40
Za zdravje, oddaja
16:30
Podelitev spričeval 42 odličnjakom Radovljice
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Aktivnosti jeseniških upokojencev
18:40
Gorenjska poročila, 6105. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Dora: Saša Pavček, pogovorna oddaja
21:00
Proslava ob Dnevu državnosti v Žirovnici
21:40
Gorenjska poročila, 6105. informativna oddaja
22:00
Evropski zeleni dogovor - priložnost za razvojni preboj
23:40
Gorenjska poročila, 6105. informativna oddaja
00:00
Najlepše melodije Dalmacije
01:50
Videostrani