Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
08:45
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
10:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
12:15
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:00
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
15:45
MXGP 2019... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:45
MXGP 2019... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
19:30
Češka liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:30
Nemški pokal... Komentator: Luka Cotič.
23:15
Ultra-Trail World Tour... Komentator: Luka Potočnik.
23:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
01:45
SEHA Liga... Komentator: Mitja Hozjan.
03:15
Ligue 2... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
08:45
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
12:10
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:05
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
16:00
MXGP 2019... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
MXGP 2019... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:55
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
19:45
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:35
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.
23:20
Nemški pokal... Komentator: Luka Cotič.
01:15
World of Free Sports... Komentator: Robert Kukovica.
01:45
SEHA Liga... Komentator: Lojze Grčman.
03:15
Ligue 2... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
Ligue 1... Komentator: Luka Cotič.
08:45
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
10:30
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
12:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
14:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
16:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
17:00
MXGP 2019... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
MXGP 2019... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:50
Hrvaška liga... Komentator: Žiga Ikič.
21:00
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
21:45
Nemški pokal... Komentator: Luka Cotič.
23:45
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
01:45
SEHA Liga... Komentator: Grega Sever.
03:15
Ligue 2... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.