Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2608. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija (12)
18:30
Regionalne novice
18:35
Videospot dneva
18:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Japp Robben- A narediva gozd
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Kasaške dirke, Stožice – Ljubljana, reportaža
20:45
Regionalne novice 3
20:50
Pop Corn, Davor Radolfi, Damir Kovačič
21:50
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Japp Robben- A narediva gozd
22:55
Videospot dneva
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Kasaške dirke, Stožice - Ljubljana, reportaža
09:45
Vabimo k ogledu
09:50
Videospot dneva
09:55
Pop Corn, Davor Radolfi, Damir Kovačič
10:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
2608. VTV magazin, regionalni informativni program
16:20
Videospot dneva
16:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Postal bom umetnik
18:40
Regionalne novice
18:45
Videospot dneva
18:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj, FeridaDuraković - Književnost v hotelu
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naj viža, Pajdaši, 5+ band
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Napovedujemo
21:55
Skrbimo za zdravje, Kdaj v dežurno ambulanto
22:55
Spoznajmo jih … beremo skupaj, FeridaDuraković - Književnost v hotelu
23:00
Videospot dneva
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Naj viža, Pajdaši, 5+ band
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Kraljestvo živali 2
18:40
Regionalne novice
18:45
Videospot dneva
18:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Andreja Podvratnik - Pikin festival
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Popotniške razglednice, Vietnam
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Pop Corn, Davor Radolfi, Damir Kovačič
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Andreja Podvratnik - Pikin festival
23:15
Videospot dneva
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videostrani, obvestila