Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
05:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
06:25
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
06:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
07:55
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
08:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
09:25
Truck Racing... Komentator: Luka Potočnik.
09:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
10:55
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
11:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
12:25
Shell Helix Rally Estonia... Komentator: Aljoša Novak.
12:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
15:15
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
17:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:15
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
21:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
22:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
23:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
00:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
01:15
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
06:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
07:55
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
08:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
09:25
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
09:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
10:55
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
11:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
12:25
Truck Racing... Komentator: Luka Potočnik.
12:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik in Sara Isaković.
15:45
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:45
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
19:45
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:40
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:45
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
00:45
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
02:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
03:25
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
03:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
06:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
07:55
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
08:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
09:25
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
09:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
10:55
Truck Racing... Komentator: Luka Potočnik.
11:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
12:25
Shell Helix Rally Estonia... Komentator: Aljoša Novak.
12:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik in Peter Mankoč.
15:30
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:30
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:30
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
21:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
22:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
23:30
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
01:15
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
03:05
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
04:50
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.