Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
09:35
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Strauss and Berlioz
11:45
InterMezzo
12:30
Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
15:45
InterMezzo
16:30
Chick Corea, piano solo (1983)
17:15
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
18:05
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
19:05
InterMezzo
20:30
William Christie conducts Hercules by Handel at the Paris Opera
23:40
Archie Shepp, Melvin Van Peebles & The Heliocentrics - Jazz a La Villette festival
00:55
Nik Bärtsch's Ronin - Oslo Jazz Festival
01:50
John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival 1966
02:30
Bojan Z & Julien Lourau - Jazz sous les pommiers
03:20
Hiromi - Festival International de Jazz de Montréal
04:20
Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
05:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Paris Opera Competition 2019: Gala Concert
10:30
The songs of possibilities: International Operatic Encounters in Paris
11:35
InterMezzo
12:30
Orfeo by Luigi Rossi conducted by Raphaël Pichon
15:30
InterMezzo
16:30
Jordi Savall in Fontfroide: Royal Fantaisies during The Wars of the three Kingdoms
17:50
Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
19:15
InterMezzo
20:30
Keith Jarrett, Charles Lloyd, Jack Dejohnette... - Jazz Archive
21:05
Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
22:30
Chris Cheek at Zinc Bar (New York)
23:30
James Carter Organ trio 'Giant Steps' - Jazz a la Villette
00:35
Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
01:55
Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
02:50
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
03:45
Chick Corea, piano solo (1983)
04:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Jowee Omicil - Let's Bash - Europa Jazz Festival
09:25
Avishai Cohen trio - Jazz a la Villette
10:40
Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
11:30
InterMezzo
12:30
Monteverdi: Selva Morale e Spirituale, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
14:05
Misteria Paschalia 2019: sacred works by Antonio Nola
15:35
InterMezzo
16:30
Biophony and Sand by Alonzo KIng, Lines Ballet
18:00
Constellation by Alonzo King, Lines Ballet
19:20
InterMezzo
20:25
Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
21:40
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 5
22:45
InterMezzo
23:30
Esbjörn Svensson Trio - Timisoara Jazz Festival
01:10
Get the blessing - Like a jazz machine Festival
02:05
Medeski / Martin & Wood + Nels Cline - Cully Jazz Festival
03:25
Laurent Maur Quartet
04:45
Glen Davis Andrews - Nancy Jazz Pulsations
05:35
InterMezzo