Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Jonas Kaufmann and Bryn Terfel sing La Damnation de Faust by Berlioz at the Opéra de Paris
08:15
Jean Gilles: Messe des morts, by Skip Sempé - Misteria Paschalia
09:30
Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
10:40
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Birtwistle, Holst, Turnage, Britten
12:45
InterMezzo
13:00
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
14:50
Tatarstan National Symphony Orchestra: Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky
16:20
InterMezzo
17:00
Soundprints feat. Joe Lovano & Dave Douglas - Roma Jazz Festival
18:00
Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging Duke' - Roma Jazz Festival
19:00
Bennie Maupin Quartet - Roma Jazz Festival
20:00
InterMezzo
21:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
22:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
00:00
Kurt Elling & National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
00:55
InterMezzo
02:00
Soundprints feat. Joe Lovano & Dave Douglas - Roma Jazz Festival
03:00
Bennie Maupin Quartet - Roma Jazz Festival
04:00
Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging Duke' - Roma Jazz Festival
05:00
InterMezzo
06:00
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
07:50
Tatarstan National Symphony Orchestra: Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky
09:15
InterMezzo
09:30
La Bayadère by Marius Petipa, Kiev ballet
12:00
Class Concert by Asaf Messerer, Kiev Ballet
12:40
InterMezzo
13:00
The Tatarstan Symphony Orchestra plays Scriabin, Prokofiev, Rachmaninov and Tchaikovsky
14:20
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
16:10
InterMezzo
17:00
Jonas Kaufmann and Bryn Terfel sing La Damnation de Faust by Berlioz at the Opéra de Paris
19:25
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
21:00
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra with Daniel Barenboim: Beethoven, Prokofiev
22:35
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Prokofiev, Liszt and Lutoslawski with Denis Matsuev
00:30
Movie soundtracks by Spike Lee & Terence Blanchard - LOTOS Jazz Festival
01:25
InterMezzo
02:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
03:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
05:00
InterMezzo
06:00
Rodelinda by Haendel at the Opéra de Lille
09:30
Draghi: Il terremoto, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
10:50
Monteverdi: Selva Morale e Spirituale, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
12:30
InterMezzo
13:00
Jonas Kaufmann and Bryn Terfel sing La Damnation de Faust by Berlioz at the Opéra de Paris
15:15
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mozart and Bruckner at Saint Florian
17:00
The Tatarstan Symphony Orchestra plays Scriabin, Prokofiev, Rachmaninov and Tchaikovsky
18:20
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
20:10
InterMezzo
21:00
Soundprints feat. Joe Lovano & Dave Douglas - Roma Jazz Festival
22:00
Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging Duke' - Roma Jazz Festival
23:00
Bennie Maupin Quartet - Roma Jazz Festival
00:00
Dr John & The Nite Trippers - Jazz sous les pommiers
01:25
InterMezzo
02:00
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
03:50
Tatarstan National Symphony Orchestra: Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky
05:20
InterMezzo