Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5949. informativna oddaja
10:00
Morda niste vedeli: Lavra Izgoršek iz DPM
10:20
Umirjanje prometa skozi dolino Vrat, reportaža
10:35
Vsi smo Kranjska Gora: Janko Psnakov, zadnji triglavski nosač
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5950. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Top music, glasbena oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Razvoj ekološkega semenarstva v Sloveniji, okrogla miza
21:40
Gorenjska poročila, 5950. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5950. informativna oddaja
00:00
Mura Raba tour, oddaje o zamejcih
08:00
Miklavževanje, posnetek
08:45
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5950. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu
10:30
Prireditev v čast Simonu Jenku, reportaža
13:15
Razvoj ekološkega semenarstva v Sloveniji, okrogla miza
13:25
Mura Raba tour, oddaje o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Predstavitev knjige Mitja Duha
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Štiri tačke, oddaja
16:30
Zaključek Čufarjevih dnevov, reportaža
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Uspešnih 70. let Folklorne skupine Sava
18:40
Gorenjska poročila, 5950. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Slavnostna akademija ob prazniku Mestne občine Kranj
21:00
Podelitev priznanj krvodajalcem Rdečega križa Kranj, posnetek
21:40
Gorenjska poročila, 5950. informativna oddaja
21:55
Zakon o Zujfu še vedno aktualen, oddaja
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji
22:20
Blagoslov zvonov na Hujah v Kranju
23:40
Gorenjska poročila, 5950. informativna oddaja
00:00
70 let KUD Sora, posnetek
02:40
Videostrani
08:00
Utrinki: Otroški pevski zbor, posnetek
08:30
Ustvarjalne minute: Šteti do pet, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5946. informativna oddaja
10:00
Štiti tačke, oddaja
11:30
Vsi smo Kranjska Gora: Janko Psnakov, zadnji triglavski nosač
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sledi korakov: Predstavitev knjige Mitja Duha
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Dario Varga, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5947. informativna oddaja
19:00
Otvoritev Čufarjevih dnevov, reportaža
19:30
Zaključek Okusov Radovljice, reportaža
20:00
Slavnostna akademija ob prazniku Mestne občine Kranj
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Uspešnih 70. let Folklorne skupine Sava
21:40
Gorenjska poročila, 5948. informativna oddaja
22:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
22:20
Razvoj ekološkega semenarstva v Sloveniji, okrogla miza
23:40
Gorenjska poročila, 5949. informativna oddaja
00:00
Posnetek maše za nove zvonove na Hujah
01:30
Videostrani