Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
09:00
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
09:25
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
11:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
12:25
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Blaž Magdič.
14:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
16:15
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
18:15
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
18:45
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Grega Sever.
20:10
Ligue 1... Komentator: Marko Premrl.
20:40
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
22:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
00:45
Serie A... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
09:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
13:05
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
14:55
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
16:40
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
16:55
Ligue 1... Komentator: Marko Premrl.
17:25
Ligue 1... Komentator: Gregor Gajšek.
19:25
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
19:55
Ligue 1... Komentator: Luka Cotič.
22:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
00:30
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
02:30
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
05:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
06:55
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Blaž Magdič.
08:45
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
09:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
09:45
Ljubljana Beach Volley Winter Edition.
09:55
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Robert Kukovica.
11:40
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
12:10
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
12:25
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Blaž Magdič.
14:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
15:55
Škotski pokal... Komentator: Luka Cotič.
17:55
Xtreme Collxtion... Komentator: Mitja Hozjan.
18:25
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
20:25
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
20:55
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
23:00
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:00
Hrvaška liga... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.