Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:40
InterMezzo
08:30
Mazepa by Tchaikovsky at the Mariinsky Theatre
11:30
InterMezzo
12:30
The Dead Queen by Kader Berlarbi - Capitole de Toulouse Ballet
14:20
Peer Gynt by Heinz Spoerli, Zurich Opera Ballet
16:15
InterMezzo
16:30
The Tatarstan State Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Mozart, Mahler
18:25
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
19:56
InterMezzo
20:30
The Magic Flute by Mozart at the Glyndebourne Festival
23:30
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
00:26
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
01:30
Gregory Privat - Jazz en Tete
02:25
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
04:00
The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
05:04
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
06:34
InterMezzo
08:30
Brahms : Tragic Overture and Piano Concerto No. 2
09:35
Karina Canellakis and the Orchestre de Paris: Wagner, Ravel, Bartok
10:34
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
10:53
InterMezzo
12:30
We Love Ella - The Amazing Keystone Big Band
13:24
China Moses - Alfa Jazz Fest
14:28
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal
16:14
InterMezzo
16:30
Puccini's Tosca at the Salzburg Easter Festival
18:35
The Armenian State Symphony Orchestra and Sergey Smbatyan: Symphony no 2 by Khachaturian
19:32
The Armenian State Symphony Orchestra and Sergey Smbatyan: Symphony no 3 by Terterian
20:00
InterMezzo
20:30
John Eliot Gardiner conducts Berlioz's Benvenuto Cellini
23:30
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
00:30
Jazz legends - Trio Jimmy Mc Griff, Earl Hines & his all stars
01:10
Arthur Possing Quartet - Like a jazz Machine
02:10
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
03:40
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
04:40
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
06:10
Yamandu Costa and Vincent Peirani - Jazz a Porquerolles
07:06
InterMezzo
08:30
Manon's story by K. MacMillan - Opéra national de Paris, Palais Garnier
10:37
Budapest Festival Orchestra & Iván Fischer: Beethoven
12:26
InterMezzo
12:30
Manon Lescaut by Puccini at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
14:35
Gala Opening of the VII St Petersburg International Cultural Forum
15:27
InterMezzo
16:30
La Boheme by Puccini at the Metropolitan Opera
18:40
La Neuvieme Symphonie By Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet
20:05
InterMezzo
20:30
La Damnation de Faust de Berlioz par Les Siecles et François-Xavier Roth
22:38
Les Siecles and François-Xavier Roth: Mozart
23:54
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
00:58
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
02:35
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
03:30
China Moses - Alfa Jazz Fest
04:34
Gregory Privat - Jazz en Tete
05:27
Arthur Possing Quartet - Like a jazz Machine