Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Hayat TV
06:00
Radovan Karadžić, lider genocidne politike, dokumentarni film
07:00
Pričam ti o Srebrenici, dokumentarni film
08:30
Da se ne zaboravi Srebrenica, specijalni program
08:35
Ubijena ljubav Nijazije i Remzije, reportaža
09:00
Srebrenica – opomena svijetu, dokumentarni film
09:35
Srebrenica i... Hatidža Mehmedović, intervju
10:00
Vijesti
10:05
Da se ne zaboravi Srebrenica, specijalni program
11:30
Srebrenica 2017, direktan prijenos dženaze iz Potočara
14:20
Da se ne zaboravi Srebrenica, specijalni program
14:30
Vijesti
14:35
Dolina bijelih nišana, dokumentarni film
15:15
EXODUS, Safet Zec, intervju
15:30
Mapiranje genocida i postgenocidno društvo, dokumentarni film
16:30
Srebrenica i.... dr. Ilijaz Pilav, intervju
17:00
Vijesti
17:10
Negiranje i trijunfalizam: porijeklo, uticaj i prevencija, međunarodna konferencija
18:00
Srebrenica u mojim očima, dokumentarni film
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:45
Behar, kratki igrani film
20:00
Srebrenica – moja inspiracija, dokumentarni film, TV premijera
21:00
Djeca Srebrenice, reportaža, TV premijera
22:00
Bošnjaci – genocid u kontinuitetu, dokumentarni film Avde Huseinovica, TV premijera
00:30
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
01:05
Negiranje i trijumfalizam: Porijeklo, utjecaj i prevencija, međunarodna konferencija, r.
01:55
Srebrenica u mojim očima, dokumentarni film, r.
02:45
Srebrenica – moja inspiracija, dokumentarni film, r.
03:40
Djeca Srebrenice, reportaža, r.
04:35
387 playlista, muzički program
06:00
387 music, muzički program
07:45
Svijet sporta, kolažni program r.
08:00
Svjedok vremena, dokumentarni program, ep39
08:30
Duh gradova, strani dokumentarni program, 64. epizoda r.
09:05
Duh gradova, strani dokumentarni program, 65. epizoda r.
09:40
Moj put, strani dokumentarni program, 1. epizoda r.
10:00
Moj put, strani dokumentarni program, 2. epizoda r.
10:20
Moj put, strani dokumentarni program, 3. epizoda r.
10:40
Moj put, strani dokumentarni program, 4. epizoda r.
11:05
Vijesti
11:10
Negiranje i trijunfalizam: porijeklo, uticaj i prevencija, međunarodna konferencija r.
11:55
Behar, kratki igrani film r.
12:10
Srebrenica – moja inspiracija, dokumentarni film, TV premijera r.
13:00
Vijesti
13:10
Ispuni mi želju, kolažni program r.
13:55
WoW Hayat production show, zabavno-muzički program, r.
14:45
Red carpet, ino magazin r.
15:00
Vijesti
15:05
Moja zemlja, kolažni program r.
15:55
Moja zemlja, kolažni program r.
16:45
Moja zemlja, kolažni program r.
17:30
Ertugrul, serijski program, ep110
18:15
Hronika Općine Novi grad
18:45
Svijet sporta, kolažni program
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:45
Labeffective
19:50
387 music, muzički program
20:00
Baštine, revijalni program, ep387
20:30
Crno-bijeli svijet, magazin
21:00
Making The Movies, zabavni program
21:25
Instaglamour, zabavni program
21:50
Fotografi, strani dokumentarni program, 19. epizoda
22:20
387 music, muzički program
00:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
00:35
Ertugrul, serijski program, ep110 r.
01:25
Svijet sporta, kolažni program r.
01:35
387 music, muzički program