Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
O slovenskem ljudskem izročilu z Dušico Kunaver
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Dotiki gora, Poti po Himalaji, Langtang trek
18:30
Spoznajmo jih … beremo skupaj
18:35
Videospot dneva
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2630. VTV magazin, regionalni informativni program
20:25
Bonton - predstavljanje
21:00
Priseljanka, romantična drama
23:00
Vabimo k ogledu
23:05
Iz oddaje Dobro jutro
00:05
Spoznajmo jih … beremo skupaj
00:10
Videospot dneva
00:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:40
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2630. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … beremo skupaj
19:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Skrbimo za zdravje, Vse o revmatičnih obolenjih
21:05
Regionalne novice
21:10
POP CORN
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj
23:15
Videospot dneva
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
POP Corn, ponovitev
11:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … beremo skupaj
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj
22:55
Videospot dneva
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Videostrani, obvestila