Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO: Robotska kirurgija v Splošni bolnišnici Celje
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
IZ ARHIVA, Miš Maš, Sonce, vir energije
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Druženje malo drugače
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Aleš Šteger, Na kraju zapisano 6: Solovski, Rusija
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:20
Lepote sveta: Kitajska, 2. del
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Aleš Šteger, Na kraju zapisano 6: Solovski, Rusija
21:55
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
22:15
Dobro jutro, ponovitev
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Kmetijski razgledi
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
IZ ARHIVA VTV: Miš Maš, Razstava afriških mask F. Foita
12:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Miš Maš, Vse o vodi
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivo Stropnik, Drevo
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Ignacijeve poti
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivo Stropnik, Drevo
22:10
Dobro jutro, ponovitev
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš Maš, Vse o vodi
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Na obisku … pri Naniju Poljancu
12:10
Videospot dneva
12:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Karol Chmel, Sramotilni steber leta
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Druženje malo drugače
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Jakub Kornhauser, Kvasarna, Rdeči kvadrat na beli podlagi
18:45
Dotiki gora: Majorka: Tramuntana, 1. del
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Regionalne novice tega tedna
20:25
Koncert Zorana Predina
22:15
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Dragan Potočnik, Pesem za Sinin džan
22:20
Popotniške razglednice: Ignacijeve poti
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program