Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Fata Morgana by Béatrice Massin, Compagnie Fetes Galantes
09:25
Mass B choreography by Béatrice Massin
10:30
InterMezzo
12:30
The Magic Flute by Mozart at La Monnaie
15:15
InterMezzo
16:30
Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
18:05
Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
19:10
InterMezzo
20:30
Philippe Herreweghe conducts Bach at the Concertgebouw Brugge
22:40
Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visée, d'Anglebert, Forqueray
23:30
Frank Lacy Quartet at Zinc Bar (New York)
00:30
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
01:05
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
01:55
Norma Winstone - EFG London Jazz Festival
02:55
Bugge Wesseltoft, Henrik Schwarz and Dan Berglund - EFG London Jazz Festival
04:00
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Le Nozze di Figaro by Mozart
11:05
InterMezzo
12:30
Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi Theater
14:10
From the Capitole to the Bolshoi
14:25
Dracula by Pierre Henry, Ensemble Le Balcon
15:30
InterMezzo
16:30
Don Giovanni by Mozart at Teatro La Fenice
19:30
InterMezzo
20:30
The Great Fugue, choreography by Lucinda Childs, Opéra de Lyon ballet
21:50
David Parsons Dance Company - Teatro Malibran, La Fenice
23:30
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
00:15
Lisa Simone - Jazz in Marciac
01:15
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
02:15
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
03:15
Bennie Maupin Quartet - Roma Jazz Festival
04:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Esa-Pekka Salonen conducts Bartók with the Orchestre de Paris
10:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
11:30
InterMezzo
12:30
Tetzlaff Quartet plays Mozart, Shostakovich and Sibelius
13:50
Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland - Bergen Festival
14:45
InterMezzo
16:30
Lisa Simone - Jazz in Marciac
17:30
Guillaume Perret - Jazz a Vienne
18:45
Con Brio - Jazz a Vienne
20:10
InterMezzo
20:30
L'Africaine by Meyerbeer at Teatro La Fenice
23:30
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
01:00
China Moses - Alfa Jazz Fest
02:05
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
03:05
Jaimeo Brown 'Transcendence' at Zinc Bar (New York)
04:05
Soundprints feat. Joe Lovano & Dave Douglas - Roma Jazz Festival
05:05
InterMezzo