Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
05:45
Zlatni momenti YU sporta
06:00
Košarka (M) EP 2017: Finland - Slovenia
07:35
Košarka (M) EP 2017: Great Britain - Serbia
08:50
Euroleague F4 2011 - 1/2 Finale: Maccabi - Real Madrid
10:30
Euroleague F4 2011 - 1/2 Finale: Panathinaikos - Siena
12:30
Trans World Sport
13:25
Košarka (M) EP 2017: Iceland - Slovenia
14:45
Košarka (M) EP 2017: Italy - Serbia
16:20
Car Fashion
16:45
Omaž zvezdama
17:10
Euroleague: Crvena zvezda - Bayern
18:55
Eurocup Top 16: Andorra - Unicaja
20:35
Euroleague F4 2011 - za 3. mesto: Real Madrid - Siena
22:05
Euroleague F4 2011 - FINALE: Panathinaikos - Maccabi
00:00
Rivalitet legendi
00:25
Uži izbor
00:50
Euroleague 2011/12: Fenerbahce - Caja Laboral
02:10
Euroleague 2011/12: Maccabi - Partizan
03:50
Trans World Sport
04:45
Euroleague 2011/12: Siena - Olimpija
06:05
Košarka (M) EP 2017: Latvia - Slovenia
07:45
Košarka (M) EP 2017: Montenegro - Croatia
09:20
Euroleague 2015/16: Crvena zvezda - Strasbourg
10:50
Euroleague 2015/16: Real Madrid - Crvena zvezda
12:25
Trans World Sport
13:20
Košarka (M) EP 2017: Montenegro - Hungary
14:50
Košarka (M) EP 2017: Montenegro - Romania
16:10
Car Fashion
16:35
Omaž zvezdama
17:00
Eurocup Top 16: Darussafaka - Partizan
18:30
Euroleague: Efes - Khimki
20:15
Euroleague 2015/16: Khimki - Crvena zvezda
21:55
Euroleague 2015/16: Crvena zvezda - Fenerbahce
23:35
Rivalitet legendi
00:00
Uži izbor
00:25
Euroleague 2011/12: Real Madrid - Armani
01:55
Euroleague 2011/12: Zagreb - Panathinaikos
03:10
Euroleague 2011/12: CSKA - Brose
04:45
Euroleague 2011/12: Fenerbahce - Nancy
06:05
Košarka (M) EP 2017: Serbia - Hungary
07:30
Košarka (M) EP 2017: Serbia - Latvia
09:05
Euroleague 2015/16: Bayern - Crvena zvezda
10:40
Euroleague 2015/16: Strasbourg - Crvena zvezda
12:20
Trans World Sport
13:15
Košarka (M) EP 2017: Russia - Serbia
15:00
Košarka (M) EP 2017: Serbia - Turkey
16:35
Car Fashion
17:00
Omaž zvezdama
17:25
Euroleague: Baskonia - Fenerbahce
18:55
Eurocup Top 16: Patras - Venezia
20:40
Euroleague 2015/16: Crvena zvezda - Real Madrid
22:30
Euroleague 2015/16: Crvena zvezda - Khimki
00:15
Rivalitet legendi
00:40
Uži izbor
01:05
Euroleague 2011/12: Armani - Efes
02:40
Euroleague 2011/12: Olimpija - Prokom
04:00
Euroleague 2011/12: Siena - Galatasaray