Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO: Rožnati oktober - ozaveščanje o raku dojk
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Boris A. Novak, Vrtoglavica
18:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2700. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Ajdovsko skalicina pot po vrhovih Bohorja
21:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka - 1. del
22:15
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Boris A. Novak, Vrtoglavica
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2700. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kasaške dirke
11:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 7: Murska Sobota
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Julian Kornhauser - Urad za poezijo
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku … pri Marijani Kolenko
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN: Gušti
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Julian Kornhauser - Urad za poezijo
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Na obisku … pri Marijani Kolenko
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Očistimo gozdiček, gledališka predstava Vrtca Velenje, OE Ciciban
18:25
Ustvarjalne iskrice: Čarovniški klobuk in palica
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Arben Idrizi, Prišel je neki čas
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: Veseli svatje, Vrli muzikantje
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Arben Idrizi, Prišel je neki čas
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program