Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Simon Detellbach.
09:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
11:00
NHL... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
13:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
14:55
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
16:55
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Cotič.
19:30
Truck Racing... Komentator: Gregor Žvab.
19:55
Eurocup... Komentator: Mitja Hozjan.
22:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
00:00
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
01:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
02:00
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
04:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
06:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Potočnik.
07:00
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
08:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
09:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
11:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
13:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
14:55
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
17:00
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
18:55
SEHA Liga... Komentator: Mitja Hozjan.
20:40
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
22:45
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
23:00
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
00:00
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
02:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Prijateljska tekma... Komentator: Primož Podsedenšek.
04:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
06:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
07:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
08:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
09:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
11:00
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
12:00
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
13:45
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
15:30
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
17:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
18:55
Socca World Cup... Komentator: Gregor Gajšek.
19:55
Socca World Cup... Komentator: Gregor Gajšek.
20:55
Socca World Cup... Komentator: Gregor Gajšek.
22:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Simon Detellbach.
00:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
02:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
04:00
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.