Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Ligue 2... Komentator: Luka Potočnik.
08:30
Serie A... Komentator: Marko Premrl.
09:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
10:55
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
12:55
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
14:55
Ligue 2... Komentator: Luka Cotič.
16:55
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
17:55
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
18:55
EHF Liga prvakinj... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:45
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
21:45
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
22:15
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
23:15
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
00:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
01:15
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
Ligue 1... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
06:45
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
08:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
10:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
11:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:15
NCAA... Komentator: Robert Kukovica.
14:55
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
18:25
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
22:30
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
22:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
00:45
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
06:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
09:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
10:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
10:30
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
10:45
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
12:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
14:15
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
16:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
18:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
20:00
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
21:00
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
21:30
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
22:30
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
23:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak in Tim Novak.
00:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
01:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
02:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
03:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.