Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Bach: Cantatas BWV 103, 105, 199 & 25 - Pygmalion, Raphaël Pichon
07:30
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain : Elgar, Ravel, Debussy
09:10
InterMezzo
09:30
Beauty and the Beast by Thierry Malandain performed by the Malandain Ballet Biarritz
10:50
Noé by Thierry Malandain, Théâtre national de Chaillot
12:05
InterMezzo
13:00
Music for the Funeral of King Louis XIV in Versailles
14:40
Renaud Capuçon, Nicholas Angelich and the Hermes Quartet: Debussy, Ravel, Chausson
16:15
InterMezzo
17:00
Les Contes d'Hoffmann by Offenbach at the Opéra de Monte-Carlo
19:34
InterMezzo
21:00
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain de Montréal: Berlioz, Saint-Saëns, Elgar
22:50
Bach: Cantatas BWV 21, 82 - Pygmalion, Raphaël Pichon
00:00
Lau - EFG London Jazz Festival
01:05
InterMezzo
02:00
Cinderella by Alexei Ratmansky. Mariinsky Theater
03:50
Yaroslavna - Mariinsky Ballet
05:40
InterMezzo
06:00
Le Comte Ory by Rossini at the Opéra-Comique
08:30
InterMezzo
09:30
Jonathan Nott conducts the OSR with Nelson Freire: Schumann, Brahms
10:55
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Liszt, Ravel, Schoenberg, Rachmaninov
12:30
InterMezzo
13:00
Les Contes d'Hoffmann by Offenbach at the Opéra de Monte-Carlo
15:35
Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
16:45
InterMezzo
17:00
Music for the Funeral of King Louis XIV in Versailles
18:40
Renaud Capuçon, Nicholas Angelich and the Hermes Quartet: Debussy, Ravel, Chausson
20:15
InterMezzo
21:00
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
21:50
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
23:25
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
00:55
Vicente Amigo - Jazz a Sete
02:00
Bach: Cantatas BWV 103, 105, 199 & 25 - Pygmalion, Raphaël Pichon
03:30
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain : Elgar, Ravel, Debussy
05:10
InterMezzo
05:40
Cinderella by Alexei Ratmansky. Mariinsky Theater
07:30
Yaroslavna - Mariinsky Ballet
09:15
InterMezzo
09:30
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
10:25
Yamandu Costa and Vincent Peirani - Jazz a Porquerolles
11:20
David Krakauer Ancestral Groove - Jazz a Porquerolles
12:15
InterMezzo
13:00
Le Comte Ory by Rossini at the Opéra-Comique
15:30
Bach: Cantatas BWV 21, 82 - Pygmalion, Raphaël Pichon
16:45
InterMezzo
17:00
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain de Montréal: Berlioz, Saint-Saëns, Elgar
18:45
Yefim Bronfman and the Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
20:40
InterMezzo
21:00
Noé by Thierry Malandain, Théâtre national de Chaillot
22:10
Beauty and the Beast by Thierry Malandain performed by the Malandain Ballet Biarritz
23:30
InterMezzo
00:00
Charles Bradley - La Cigale
00:50
InterMezzo
02:00
Les Contes d'Hoffmann by Offenbach at the Opéra de Monte-Carlo
04:35
The Bad Plus at Skoda Jazz Festival
05:35
InterMezzo