Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
MLB... Komentator: Grega Sever.
14:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
15:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
16:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
18:00
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
19:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
21:45
Škotski pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:45
Belgijski super pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:30
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
03:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
04:50
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
06:55
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
13:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
14:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
15:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
16:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
17:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
18:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
19:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
20:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
21:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
23:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
00:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
01:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
03:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
04:30
Shell Helix Rally Estonia... Komentator: Aljoša Novak.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:05
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
Hrvaška liga... Komentator: Gregor Gajšek.
13:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
14:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
15:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
16:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
17:00
Škotski pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:00
Škotski pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik in Sara Isaković.
23:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
01:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
02:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
04:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.