Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Na obisku … pri Kazimiri Lužnik, 2011
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
IZ ARHIVA VTV: Ustvarjalne iskrice, Podstavki za kozarce
12:25
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Od A do Ž o Prešernu
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Vrtnarski kotiček
18:15
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 2
18:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2770. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Majorka: Tramuntana, 2. del
20:50
Koncert Zorana Predina
22:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 2
22:45
Dobro jutro, ponovitev
23:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:05
2770. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:35
Videospot dneva
10:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:30
IZ ARHIVA VTV: Ustvarjalne iskrice, Jedilnik
11:45
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Vse o silah
12:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Korenčkov palček, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 3
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Regionalne novice
20:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Dama iz Maxima, Gledališče Studenec, 2011
22:55
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 3
23:00
Dobro jutro, ponovitev
00:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Dama iz Maxima, Gledališče Studenec, 2011
12:55
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
13:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:50
IZ ARHIVA VTV: Ustvarjalne iskrice, Zapestnica iz kravate
14:05
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Gasilec na pomoč
14:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Prebujanje
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 4
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Lepote sveta: Kitajska, 3. del
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 4
21:55
Dobro jutro, ponovitev
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program