Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
06:50
Bach and Italy: Concerto Köln in Malta
08:30
Pygmalion and Bach: Cantatas 34, 51, 31 & 191
10:11
The Four Seasons by Vivaldi with Concerto Köln
11:41
InterMezzo
12:30
Mozart's Mitridate at the Théâtre des Champs-Elysées
15:30
InterMezzo
16:30
Kristjan Järvi conducts Pärt and Mahler Estonian National Symphony Orchestra
18:05
Orchestre de Chambre de Lausanne & Joshua Weilerstein: Mozart & Haydn
19:54
InterMezzo
20:30
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
21:15
Laurent De Wilde 'Over The Clouds' Trio At La Dynamo. Banlieues Bleues
22:05
Laurent De Wilde and Otisto 23 'Fly' with Guillaume Perret - Banlieues Bleues
23:20
Guillaume Perret - Jazz a Vienne
00:40
Joel Harrison - Winter Jazz Fest
01:25
Amaury faye Trio - Jazz a Vienne
02:00
Butcher Brown - WINTER JAZZ FEST
02:50
Yaron Herman Trio - Jazz a Vienne
03:50
Jamie Baum - Winter Jazz Fest
04:30
Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
06:20
InterMezzo
08:30
Roy Hargrove 5tet + special guest Yasiin Bey - Jazz a Vienne
10:03
Manu Dibango '80th anniversary' at L'Olympia (Paris)
11:34
InterMezzo
12:30
Jukka-Pekka Saraste and the Orchestre National de Lyon: Sibelius and Brahms
14:11
Mariss Jansons conducts Berio, Mahler, Copland and Bartok at the Concertgebouw
15:44
InterMezzo
16:30
Swan Lake by the Bolshoi ballet
18:37
Sharon Jones and the Dap-Kings at L'Olympia
19:54
InterMezzo
20:30
Gautier Capuçon and the young talents of the Saint-Prex Festival
21:25
The Orchestre National de Lyon and Leonard Slatkin : Bolcom, Beethoven, Mussorgsky
22:55
InterMezzo
23:30
Ella Fitzgerald at the Festival de Jazz d'Antibes 1964 - Jazz Archive
00:03
Aaron Parks and Little Big - Winter Jazz Fest
01:03
D. Perez, J. Patitucci, B. Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
02:03
Oscar Peterson and Roy Eldridge in Paris - Jazz Archive
02:33
Roland Kirk in Paris 1970 - Jazz Archive
03:18
Antonio Sanchez & Migration - Jazz a Junas
04:14
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Daniele Gatti conducts Salome by Strauss at the Dutch National Opera & Ballet Amsterdam
10:22
Bach and Italy: Concerto Köln in Malta
12:00
Tatjana by John Neumeier, Hamburg Ballet
14:15
Special Tribute to Marius Petipa, Mariinsky Theater
16:20
InterMezzo
16:30
Raphël Pichon conducts Bach's Saint Matthew Passion
19:28
InterMezzo
20:30
Le Roi Arthus by Chausson at the Opéra de Paris
23:18
InterMezzo
23:30
Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
01:21
Chris Potter Trio featuring James Francies &Eric Harland - Jazz a Porquerolles
02:18
Con Brio - Jazz a Vienne
03:45
The Baylor Project feat. Jean Baylor and Marcus Baylor - WINTER JAZZ FEST
04:34
Omar Sosa, Quarteto Afrocubano - Jazz a Junas
05:30
InterMezzo