Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Skrbimo za zdravje, Priprava na porod in babištvo
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Moji mamici
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Cvetka Lipuš
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:15
Regionalne novice
21:20
Vrtnarski kotiček
21:35
Kmetijski razgledi
22:00
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Cvetka Lipuš
22:05
Videospot dneva
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Kmetijski razgledi
10:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
MIŠ MAŠ, Materinski dan
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Lidija Dimkovska
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice, Po poti Alpe Adria
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN,
22:05
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Lidija Dimkovska
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, Materinski dan
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Moji mamici
18:40
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Meta Kušar
18:45
Dotiki gora, Veliki vrh v Košuti
19:05
Vrtnarski kotiček,
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2649. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Revija zmagovalcev narodnozabavne glasbe v Vinski Gori,1.del
21:45
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Meta Kušar
21:50
Videospot dneva
21:55
Popotniške razglednice, Po poti Alpe Adria
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Videostrani, obvestila