Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
TV Shopping
07:15
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
TV Shopping
09:45
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:30
TV Shopping
12:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
14:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
16:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
17:55
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Grega Sever.
19:45
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
19:55
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Grega Sever.
21:45
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
22:15
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
22:30
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
00:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
02:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
NCAA... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
TV Shopping
07:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
09:15
TV Shopping
09:45
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
11:30
TV Shopping
12:00
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
12:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
13:00
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
16:55
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
19:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
20:00
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
20:10
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
22:15
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:45
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
01:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
06:45
TV Shopping
07:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
07:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
09:25
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
10:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
10:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
11:30
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
12:25
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
13:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
13:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
14:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
16:45
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
17:15
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
17:40
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
18:25
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
01:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.