Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:42
Eko zona (22.05.2019.)
06:07
Što je klasik?
06:41
Vijesti na njemačkom jeziku
06:49
Ko te šiša (3), humoristična serija (8/12) (R)
07:18
Labirint
07:44
Aki pjeva najljepše ljubavne pjesme - Umag 2008. (1.dio)
08:39
Luka i prijatelji: Lonjsko polje
09:05
Kartoline: Šušnjevica, dokumentarna serija (7/12)
09:10
Larissa - Mirna žena, dokumentarni film (2007.)
09:42
Kulturna baština: Varaždin i moda
10:02
Vijesti na španjolskom jeziku
10:09
Dnevnik 2
10:46
Tema dana
10:54
Izbori za EU parlament - predstavljanje kandidacijskih lista
11:24
Dobar dan, Hrvatska
12:03
Vijesti na engleskom jeziku
12:11
Kod nas doma (R)
12:56
Otvoreno (R)
13:42
Eko zona (22.05.2019.)
14:07
Što je klasik?
14:41
Vijesti na njemačkom jeziku
14:49
Ko te šiša (3), humoristična serija (8/12) (R)
15:18
Labirint
15:44
Aki pjeva najljepše ljubavne pjesme - Umag 2008. (1.dio)
16:39
Luka i prijatelji: Lonjsko polje
17:05
Kartoline: Šušnjevica, dokumentarna serija (7/12)
17:10
Larissa - Mirna žena, dokumentarni film (2007.)
17:42
Kulturna baština: Varaždin i moda
18:02
Vijesti na španjolskom jeziku
18:09
Dnevnik 2
18:46
Tema dana
18:54
Izbori za EU parlament - predstavljanje kandidacijskih lista
19:24
Dobar dan, Hrvatska
20:03
Vijesti na engleskom jeziku
20:11
Kod nas doma (R)
20:56
Otvoreno (R)
21:42
Eko zona (22.05.2019.)
22:07
Što je klasik?
22:41
Vijesti na njemačkom jeziku
22:49
Ko te šiša (3), humoristična serija (8/12) (R)
23:18
Labirint
23:44
Aki pjeva najljepše ljubavne pjesme - Umag 2008. (1.dio)
00:39
Luka i prijatelji: Lonjsko polje
01:05
Kartoline: Šušnjevica, dokumentarna serija (7/12)
01:10
Larissa - Mirna žena, dokumentarni film (2007.)
01:42
Kulturna baština: Varaždin i moda
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Izbori za EU parlament - predstavljanje kandidacijskih lista
03:30
Dolina sunca, serija (46/210)
04:15
Vijesti na engleskom jeziku
04:22
Kod nas doma
05:07
Otvoreno
05:52
Pogled preko granice
06:17
Vijesti na njemačkom jeziku
06:24
Istrage prometnih nesreća
06:49
Šifra
07:39
Navrh jezika: Sročnost
07:51
Žene, povjerljivo!
08:41
Prometej
09:06
U potrazi za Ivanom, dokumentarni film (2008.)
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Izbori za EU parlament - predstavljanje kandidacijskih lista
11:30
Dolina sunca, serija (46/210)
12:15
Vijesti na engleskom jeziku
12:22
Kod nas doma
13:07
Otvoreno
13:52
Pogled preko granice
14:17
Vijesti na njemačkom jeziku
14:24
Istrage prometnih nesreća
14:49
Šifra
15:39
Navrh jezika: Sročnost
15:51
Žene, povjerljivo!
16:41
Prometej
17:06
U potrazi za Ivanom, dokumentarni film (2008.)
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Izbori za EU parlament - predstavljanje kandidacijskih lista
19:30
Dolina sunca, serija (46/210)
20:15
Vijesti na engleskom jeziku
20:22
Kod nas doma
21:07
Otvoreno
21:52
Pogled preko granice
22:17
Vijesti na njemačkom jeziku
22:24
Istrage prometnih nesreća
22:49
Šifra
23:39
Navrh jezika: Sročnost
23:51
Žene, povjerljivo!
00:41
Prometej
01:06
U potrazi za Ivanom, dokumentarni film (2008.)
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:46
Tema dana
02:58
Izbori za EU parlament - predstavljanje kandidacijskih lista
03:28
Dolina sunca, serija (47/210)
04:14
Vijesti na engleskom jeziku
04:22
Kod nas doma
05:17
Globalna Hrvatska
05:43
Noćni glazbeni program: Plavi orkestar - Beskonačno plavo, Dom sportova, 16.03.2000.
06:58
Vijesti na njemačkom jeziku
07:04
Glas domovine
07:29
Puls
08:24
Peti dan
09:24
Manjinski mozaik:
09:39
Kulturna baština: Vrana
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Izbori za EU parlament - predstavljanje kandidacijskih lista
11:30
Dolina sunca, serija (47/210)
12:15
Vijesti na engleskom jeziku
12:23
Kod nas doma
13:18
Globalna Hrvatska
13:43
Noćni glazbeni program: Plavi orkestar - Beskonačno plavo, Dom sportova, 16.03.2000.
14:58
Vijesti na njemačkom jeziku
15:04
Glas domovine
15:29
Puls
16:24
Peti dan
17:24
Manjinski mozaik:
17:39
Kulturna baština: Vrana
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Izbori za EU parlament - predstavljanje kandidacijskih lista
19:30
Dolina sunca, serija (47/210)
20:15
Vijesti na engleskom jeziku
20:23
Kod nas doma
21:18
Globalna Hrvatska
21:43
Noćni glazbeni program: Plavi orkestar - Beskonačno plavo, Dom sportova, 16.03.2000.
22:58
Vijesti na njemačkom jeziku
23:04
Glas domovine
23:29
Puls
00:24
Peti dan
01:24
Manjinski mozaik:
01:39
Kulturna baština: Vrana
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Izbori za EU parlament - predstavljanje kandidacijskih lista
03:30
Biblija
03:40
Dolina sunca, serija (48/210)
04:22
Vijesti na engleskom jeziku
04:29
Zlatne godine, hrvatski film (12)