Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:15
Segunda division: Cadiz - Racing
08:00
FA Cup: Brentford - Leicester
09:45
Pregled FA Cup
10:15
Pregled portugalske lige
11:00
Pregled španske lige
12:00
KHL: Spartak - Peking
13:45
Turska košarka: Efes - Besiktas
15:15
Premier League: Wolves - Liverpool
17:00
FA Cup: Bournemouth - Arsenal
18:45
Judo Grand Prix: Tel Aviv - 2. DAN
20:45
ATP Cup - FINALE (Serbia - Spain): Djoković/Troicki - Busta/Lopez
22:30
Pregled turske lige
23:15
Pregled Segunda division
00:15
KHL Ice Week
00:30
Bayern TV (Bundesliga): Bayern - Schalke
02:15
Turska košarka: Gaziantep - Fenerbahce
03:45
NFL Pro Bowl (Orlando)
06:15
KHL: Dynamo Moscow - Torpedo
08:00
FA Cup: Portsmouth - Barnsley
09:45
Odbojka - Liga šampiona (M): Lube - Budejovice
11:30
3. Bundesliga: Kaiserslautern - Sonnenhof
13:15
Nemačka košarka: Alba - Crailsheim
14:45
FA Cup: West Ham - WBA
16:30
Španska liga: Atletico Madrid - Leganes
18:15
Odbojka - Liga šampiona (M): Kemerovo - Ljubljana
20:00
Najbolja odbojka je na najboljem klubu. I muška i ženska i uz svaki od ovih mečeva, uživanje je zagarantovano.
21:45
Pregled Asian Le Mans Series: Australia
22:45
Odbojka CEV Kup (M) - 1/8 Finala (1st leg): Mladost ZG - Aalst
00:30
ATP Uncovered (04)
01:00
Eurocup Top 16: Galatasaray - UNICS
02:30
La Liga magazin
03:00
Turska liga: Fenerbahce - Basaksehir
04:45
Eurocup Top 16: Monaco - Rytas
06:15
Eurocup Top 16: Oldenburg - Brescia
07:45
Roma TV (Serie A): Roma - Lazio
09:30
KHL: Vityaz - Bars
11:15
Coppa Italia 1/4 Finale: Milan - Torino
13:00
Eurocup Top 16: Venezia - Patras
14:30
Judo Grand Prix: Tel Aviv - 3. DAN
16:45
Francuski Kup 1/8 Finala: Monaco - St. Etienne
18:30
Premier League: West Ham - Liverpool
20:15
Ekstremni svet sporta
20:45
Na današnji dan
20:55
Samo 16 timova ostalo je u borbi za pehar. Naravno da je PSG favorit, ali i veća iznenađenja su se dešavala u istoriji fudbala.
22:55
Trans World Sport
23:55
NFL - Road to the Super Bowl
00:55
Premier League Magazin
01:25
Španska liga: Valencia - Barcelona
03:10
Euroleague: Armani - Bayern
04:45
Francuski Kup 1/8 Finala: Angers - Rennes