Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:54
InterMezzo
08:30
The masterpieces of Russian opera by Tugan Sokhiev: Boris Godunov by Mussorgsky
08:35
Boris Godunov by Mussorgsky at the Bolshoi Theatre, Moscow
11:38
InterMezzo
12:30
Amore Siciliano : Leonardo García Alarcón conducts Scarlatti, d'India, Gesualdo, Sicilian traditional songs
13:58
Baroque Odyssey - Les Arts Florissants, William Christie, Paul Agnew
16:16
InterMezzo
16:30
Iván Fischer and the Royal Concertgouw Orchestra: Rossini, Mozart, Haydn
18:31
Charpentier's Sacred Music with Ensemble Correspondances at the Ambronay Festival
19:52
InterMezzo
20:30
Angelin Preljocaj: New York pieces - Montpellier Danse
21:42
La Fresque by Angelin Preljocaj
22:57
InterMezzo
23:30
Juan Carmona Septet - Jazz a vienne
00:34
Dhafer Youssef 'Birds Requiem' - Skoda Jazz Festival
01:35
Das Kapital, Eisler explostion - Jazzdor
02:30
Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
03:30
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
04:30
Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara - Pori Jazz Festival
05:35
Count Basie - Jazz Archive
06:30
InterMezzo
08:30
The songs of possibilities: International Operatic Encounters in Paris
09:25
Paris Opera Competition 2019: Gala Concert
11:08
Herbert von Karajan conducts Beethoven's Symphony No.7 with the Berlin Philharmonic
11:44
InterMezzo
12:30
John Eliot Gardiner - Berlioz
12:32
John Eliot Gardiner conducts Berlioz's Benvenuto Cellini
15:19
InterMezzo
16:30
Nutcracker by Kader Belarbi - Ballet du Capitole de Toulouse
18:17
The Dead Queen by Kader Berlarbi - Ballet du Capitole de Toulouse
20:10
InterMezzo
20:30
Orlando Furioso by Vivaldi in Venice
23:15
InterMezzo
23:30
Jacob Collier - Jazz a Vienne
00:48
Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'
02:10
Michael Wollny - Jazzdor
03:05
Airelle Besson - Jazz sous les pommiers
04:09
Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
05:13
Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
07:04
InterMezzo
08:30
Brahms: String Quartet No.1, String Quintet No.2
09:35
Baroque Odyssey - Les Arts Florissants, William Christie, Paul Agnew
11:50
InterMezzo
12:30
Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
15:34
Les Siecles and François-Xavier Roth: Beethoven
16:18
InterMezzo
16:30
Andris Nelsons and the Gewandhaus Orchestra: Schleiermacher, Berg, Mendelssohn
18:06
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mahler's Symphony no 8
19:25
InterMezzo
20:30
Dizzy Gillespie - Jazz Archive
21:05
Christian Scott Atunde Ajduah - A to JazZ Festival
22:40
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
23:40
Arthur Possing Quartet - Like a jazz Machine
00:43
Thomas de Pourquery & Supersonic - Cité de la musique
01:38
Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
04:04
Osmosis - Malta Jazz Festival