Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Dama iz Maxima, Gledališče Studenec, 2011
12:55
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
13:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:50
IZ ARHIVA VTV: Ustvarjalne iskrice, Zapestnica iz kravate
14:05
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Gasilec na pomoč
14:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Prebujanje
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 4
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Lepote sveta: Kitajska, 3. del
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 4
21:55
Dobro jutro, ponovitev
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Na obisku … pri Dušici Kunaver, 2014
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
IZ ARHIVA VTV: Ustvarjalne iskrice, Pohajkovalka iz majice
12:00
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Kače
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Miš Maš, Jamske živali
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 5
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Japonska
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 5
22:10
Dobro jutro, ponovitev
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš Maš, Jamske živali
09:40
Jutranji pogovori 1
10:40
IZ NAŠEGA ARHIVA: Na obisku … pri Dušici Kunaver, 2014
11:40
Videospot dneva
11:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:00
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 1
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
18.4 Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 2
18:45
Dotiki gora: Majorka: Tramuntana, 2. del
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Regionalne novice tega tedna
20:25
IZ NAŠEGA ARHIVA: Koncert najboljših dalmatinskih klap, 2011, 1. del
22:10
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Gustav Šilih, Nekoč je bilo jezero 3
22:15
Popotniške razglednice: Japonska
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program