Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:01
InterMezzo
08:30
Norma by Bellini - Opéra Royal de Wallonie-Liege
11:10
InterMezzo
12:30
Riccardo Muti and the Berlin Philharmonic Orchestra: Requiem by Verdi
14:05
Brahms: Piano Quintet
14:51
The Armenian State Symphony Orchestra and Sergey Smbatyan: Symphony no 2 by Khachaturian
15:48
The Armenian State Symphony Orchestra and Sergey Smbatyan: Symphony no 3 by Terterian
16:15
InterMezzo
16:30
Simon Rattle and the Berlin Philharmonic: Strauss, Berg, Ravel, Stravinsky
18:03
Alexandre Kantorow at the Fondation Louis Vuitton: Brahms, Bartok, Fauré, Liszt
19:41
InterMezzo
20:30
Manon's story by K. MacMillan - Opéra national de Paris, Palais Garnier
22:38
InterMezzo
23:30
We Love Ella - The Amazing Keystone Big Band
00:30
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
01:00
China Moses - Alfa Jazz Fest
02:05
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
03:05
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
04:05
Ron Carter, Golden Striker Trio - Jazz a vienne
05:05
John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival
05:46
InterMezzo
08:30
The Armenian State Symphony Orchestra and Sergey Smbatyan: Symphony no 2 by Khachaturian
09:28
The Armenian State Symphony Orchestra and Sergey Smbatyan: Symphony no 3 by Terterian
09:58
Budapest Festival Orchestra & Iván Fischer: Beethoven
11:46
InterMezzo
12:30
Brahms : Tragic Overture and Piano Concerto No. 2
13:35
Karina Canellakis and the Orchestre de Paris: Wagner, Ravel, Bartok
14:40
InterMezzo
16:30
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
16:59
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
18:06
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
19:10
InterMezzo
20:30
L'Incoronazione di Poppea by Monteverdi at the Salzburg Festival
23:48
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
01:26
Ron Carter, Golden Striker Trio - Jazz a vienne
02:41
John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival
03:21
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
04:51
Gregory Privat - Jazz en Tete
05:46
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
06:51
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a Vienne
07:52
InterMezzo
08:30
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
09:50
Gala Opening of the VII St Petersburg International Cultural Forum
10:54
InterMezzo
12:30
Elena Schwarz and the Luzerner Sinfonieorchester: Beethoven at the Gstaad Sommets Musicaux
13:50
Budapest Festival Orchestra & Iván Fischer: Beethoven
15:49
InterMezzo
16:30
XVI International Tchaikovsky Competition: Piano Final with Alexandre Kantorow
18:10
Daniel Barenboim, Moment musical at the Boulez Saal: Beethoven, Diabelli Variations
19:12
InterMezzo
20:30
The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
21:32
Yamandu Costa and Vincent Peirani - Jazz a Porquerolles
22:30
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
23:33
Cory Henry & the Funk Apostles - Jazz a Vienne
00:58
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
02:34
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a Vienne
04:13
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
04:43
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal