Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
05:40
Racing Files: French Connection
07:30
Nemačka košarka - FINALE 2018/19 (G1): Bayern - Alba
09:10
Košarka U16 (Ž) EP 2019 - za 3. mesto: France - Spain
10:35
Nemačka košarka - FINALE 2018/19 (G2): Alba - Bayern
12:10
Košarka U16 (Ž) EP 2019 - FINALE: Lithuania - Russia
14:00
Turska košarka: Galatasaray - Karsiyaka
15:50
Turska košarka: Efes - Bursa
17:10
Trans World Sport
18:05
Nemačka košarka - FINALE 2018/19 (G3): Bayern - Alba
20:10
Euroleague: Crvena zvezda - Baskonia
22:00
Eurocup Top 16: Partizan - Virtus
23:40
Ekstremni svet sporta
00:35
Košarka U16 (M) EP 2019 - FINALE: France - Spain
02:25
Turska košarka: Fenerbahce - Tofas
04:10
Turska košarka: Tofas - Gaziantep
05:35
Racing Files: German Racing Cars
06:00
Košarka - Adecco Cup 2012: Croatia - Bosnia & Herzegovina
07:30
Košarka - Adecco Cup 2012: Slovenia - Bosnia & Herzegovina
09:10
Košarka - Adecco Cup 2012: Slovenia - Croatia
10:55
Euroleague 2010/11: Olympiacos - Real Madrid
12:20
Euroleague 2010/11: Khimki - Prokom
13:55
Euroleague 2010/11: Zalgiris - Partizan
15:50
Ekstremni svet sporta
16:20
Racing Files: Sir Jackie Stewart
16:50
Euroleague: Panathinaikos - Fenerbahce
18:40
Eurocup Top 16: Unicaja - Joventut
20:20
Euroleague 2010/11: CSKA - Armani
21:35
Euroleague 2010/11: Olimpija - Efes
23:40
Euroleague 2010/11: Siena - Cholet
01:10
Košarka U18 (M) EP 2019 - za 3. mesto: Greece - Slovenia
02:40
Košarka U18 (M) EP 2019 - FINALE: Spain - Turkey
04:25
Košarka U20 (M) EP 2019 - FINALE: Israel - Spain
06:30
Košarka - Adecco Cup 2012: Serbia - Bosnia & Herzegovina
08:10
Košarka - Adecco Cup 2012: Serbia - Croatia
09:40
Košarka - Adecco Cup 2012: Serbia - Slovenia
11:20
Euroleague 2010/11: Panathinaikos - CSKA
12:45
Euroleague 2010/11: Maccabi - Zalgiris
14:30
Euroleague 2010/11: Partizan - Khimki
16:10
Ekstremni svet sporta
16:40
Racing Files: Genius Colin Chapman
17:10
Euroleague: Alba - Bayern
19:00
Eurocup Top 16: UNICS - Monaco
20:40
Euroleague 2010/11: Olimpija - Panathinaikos
22:40
Euroleague 2010/11: Partizan - Maccabi
00:25
Euroleague 2010/11: Prokom - Partizan
02:10
Košarka VTB All-Star 2019
04:10
Košarka VTB liga - FINALE 2019 (G1): CSKA - Khimki