Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
WTA Premier & ATP Masters Miami: Hercog - Halep + Djoković - Delbonis
09:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Slovenia - Macedonia
11:15
NBA: Toronto - Oklahoma
13:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Hungary - Croatia
14:45
Italijanska odbojka (M): Milano - Perugia
16:30
Car Fashion
17:00
Turska košarka: Darussafaka - Afyon, v živo
19:00
Italijanska odbojka (Ž): Bergamo - Scandicci
20:30
NBA Live
20:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Luxembourg - Ukraine, v živo
22:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: France - Iceland
00:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Turkey - Moldova
02:15
Fudbal Kvalifikacije za EP - Pregled (PONEDELJAK)
03:00
Futsal Coppa Italia 1/2 Finale: Eboli - Pesaro
04:45
Futsal Coppa Italia 1/2 Finale: Real Rieti - Unigross
06:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Andorra - Albania
08:15
WTA Premier & ATP Masters Miami
11:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Portugal - Serbia
13:00
NBA: Charlotte - Boston
14:45
Fudbal - prijateljska: Azerbaijan - Lithuania
16:30
Fudbal Kvalifikacije za EP - Pregled 1. kola
17:15
Košarka VTB liga: Khimki - Astana
18:45
Futsal Coppa Italia - FINALE
20:30
NBA Live
20:45
Fudbal - prijateljska: Czech R. - Brazil, v živo
22:45
KHL Ice Week
23:00
NBA Weekly: The Way We Ball - China
23:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Norway - Sweden
01:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Bosnia & Herzegovina - Greece
03:00
Segunda division: Elche - Alcorcon
04:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Malta - Spain
06:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Armenia - Finland
08:15
F1 - GP Confidential
08:40
WTA Premier 1/4 Finale & ATP Masters 1/8 Finala Miami
13:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Switzerland - Denmark
14:45
NBA: Milwaukee - Cleveland
16:30
Pregled NASCAR: Martinsvile
17:30
Pregled Segunda division
18:30
Pregled Judo Grand Prix: Marrakesh
19:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Montenegro - England
20:45
Košarka VTB liga: Tsmoki Minsk - Lokomotiv
22:15
Pregled Judo Grand Slam: Ekateriburg
22:45
F1 - GP Confidential
23:15
La Liga magazin
23:45
ATP Uncovered
00:15
NBA Live
00:30
Fudbal Kvalifikacije za EP - Pregled 2. kola
01:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: R. Ireland - Georgia
03:15
Turska košarka: Fenerbahce - Tofas
04:45
League 1: Walsall - Barnsley