Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
07:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
09:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Grega Sever.
11:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
14:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
15:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
17:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Luka Cotič.
21:30
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
23:25
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
01:20
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
03:10
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
04:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
06:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
07:50
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
09:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
11:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:30
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
14:10
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:05
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:55
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
17:40
TV Shopping
18:10
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
18:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
19:20
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
19:50
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
20:25
EHF pokal... Komentator: Grega Sever.
22:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
23:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
23:45
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
01:30
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
03:15
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:00
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
09:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
EHF pokal... Komentator: Grega Sever.
12:30
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
14:00
Francoska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:30
TV Shopping
15:55
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
18:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
18:55
Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
20:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
21:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Damijan Klopčič.
22:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
23:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Damijan Klopčič.
23:45
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
01:30
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
03:15
Pokal šestih narodov... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.