Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO: Za pravice delavcev
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Ana Pavić, harfa
18:40
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2724. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Baba in Ostri vrh
20:50
25 let z ansamblom Štrk, 2.del
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Ana Pavić, harfa
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2724. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice: denarnica
18:25
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: 5. razred baleta GŠ Velenje
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
AKTUALNO: Začetek nadomestne novogradnje SB Celje
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: 5. razred baleta GŠ Velenje
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO: Začetek nadomestne novogradnje SB Celje
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Zverinice iz Rezije, gledališka igra Vrtca Velenje
18:30
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Eva Avberšek, citre
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: ans. Braneta Klavžarja, ans. Biseri
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Jesen življenja, ponovitev
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Eva Avberšek, citre
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program