Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, otroška oddaja
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
AKTUALNO: Za pravice delavcev
12:10
Videospot dneva
12:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Pia Landeker, Petja Emeršič, klavir
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Zverinice iz Rezije, gledališka igra Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Ana Pavić, harfa
18:35
Dotiki gora: Baba in Ostri vrh
18:55
Vrtnarski kotiček
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2725. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Športnik leta 2019 Zgornje Savinjske doline, posnetek prireditve
22:00
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: 5. razred baleta GŠ Velenje
22:05
Popotniške razglednice: Ekvador
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, otroška oddaja
09:40
2724. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2725. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
AKTUALNO: Začetek nadomestne novogradnje SB Celje
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Jutranji pogovori 1
13:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:30
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka: Halo, halo
18:25
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Eva Avberšek, citre
18:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: ans. Braneta Klavžarja, ans. Biseri
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Luka Ovčjak, tuba
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2725. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
AKTUALNO: Varnost na smučiščih
18:45
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Dober večer, g. predsednik: mag. Dejan Židan
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program