Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:30
InterMezzo
08:30
Prince Igor by Borodin at the Opéra national de Paris
11:49
InterMezzo
12:30
Charpentier's Sacred Music with Ensemble Correspondances at the Ambronay Festival
13:49
Iván Fischer and the Royal Concertgouw Orchestra: Rossini, Mozart, Haydn
15:50
InterMezzo
16:31
The Ballet Royal de la Nuit with the Ensemble Correspondances
19:48
InterMezzo
20:30
Angelin Preljocaj's Le Parc at the Opéra national de Paris
22:19
Playlist #1 by Angelin Preljocaj - Opéra Royal du Château de Versailles
23:45
Michael Wollny - Jazzdor
00:38
Count Basie - Jazz Archive
01:33
Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
02:33
Bojan Z - Like a Jazz Machine
03:33
Bilal - MOODS Jazz Club
04:18
Jacob Collier - Jazz a Vienne
05:33
Julien Lourau 'Groove Retrievers' - Jazz sous les pommiers
07:17
InterMezzo
08:30
Amore Siciliano : Leonardo García Alarcón conducts Scarlatti, d'India, Gesualdo, Sicilian traditional songs
10:00
Herbert von Karajan conducts Beethoven's Symphony No.7 with the Berlin Philharmonic
10:37
Jean-Christophe Spinosi, Ensemble Matheus, Emilie Rose Bry
11:38
InterMezzo
12:30
Haendel's Messiah in Versailles
14:30
Praetorius Christmas Mass in Versailles
15:54
InterMezzo
16:30
Count Basie - Jazz Archive
17:23
Manu Katché, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky - Jazz in Marciac
18:24
Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'
19:34
InterMezzo
20:30
Puccini's Madama Butterfly at the Glyndebourne Festival
22:50
InterMezzo
23:30
Omar Sosa & The Afri-Lectric Experience: Tribute to Kind of Blue - Jazz a la Villette
00:24
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
01:39
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
02:44
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
04:14
José James - Jazz a vienne
05:14
Juan Carmona Septet - Jazz a vienne
06:14
InterMezzo
08:30
Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
11:34
InterMezzo
12:30
Andris Nelsons and the Gewandhaus Orchestra: Schleiermacher, Berg, Mendelssohn
14:05
Riccardo Chailly conducts Rossini's Petite Messse Solennelle
15:30
InterMezzo
16:30
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Haydn, Beethoven
18:03
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mahler's Symphony no 8
19:34
InterMezzo
20:30
Chet Baker Quintet - Jazz Archive
21:02
Airelle Besson Quartet, Radio One - Philharmonie de Paris
21:47
Airelle Besson - Jazz sous les pommiers
22:49
InterMezzo
23:30
Enrico Rava Special Edition 80th Birthday - Like a jazz Machine
00:34
Shai Maestro 'The Stone Skipper'
01:34
Juan Carmona Septet - Jazz a vienne
03:14
Manu Katché, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky - Jazz in Marciac
04:41
Count Basie - Jazz Archive
05:35
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne