Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
07:00
Kolesarstvo, pon.
08:15
Kolesarstvo: , FR, pon.
09:30
OI: Camps To Champs, pon.
10:00
Namizni tenis: WT Bremen, DE, pon.
13:00
Kolesarstvo: , IT, pon.
14:30
Kolesarstvo: , IT, pon.
16:00
First race.
16:45
Second race.
17:30
Namizni tenis: WT Bremen, DE, pon.
18:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
22:05
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:10
Kolesarstvo: , IT, pon.
22:50
Kolesarstvo: , IT, pon.
23:35
Namizni tenis: WT Bremen, DE, pon.
00:35
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
00:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
03:00
OI: Power Of One, pon.
03:30
First race.
04:15
Second race.
07:00
Kolesarstvo, pon.
08:00
Kolesarstvo: , IT, pon.
09:00
Kolesarstvo: , IT, pon.
12:10
Kolesarstvo: , IT, pon.
14:00
Kolesarstvo: , FR, pon.
15:00
Namizni tenis: WT Bremen, DE, pon.
16:00
OI: Legende živijo naprej, pon.
16:30
OI: Camps To Champs, pon.
17:00
OI: Power Of One, pon.
17:30
Kolesarstvo, pon.
20:20
Day 8: Eintracht Frankfurt (Germany) - Bayer Leverkusen (Germany).
22:30
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:35
Namizni tenis: WT Bremen, DE, pon.
23:25
First race.
00:10
Second race.
00:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
03:00
Kolesarstvo: , IT, pon.
04:00
Kolesarstvo: , IT, pon.
07:00
First race.
07:45
Second race.
08:30
Kolesarstvo: , FR, pon.
09:30
Kolesarstvo: , IT, pon.
13:00
OI: Legende živijo naprej, pon.
13:30
OI: Camps To Champs, pon.
14:00
OI: Power Of One, pon.
14:30
Day 8: Eintracht Frankfurt (Germany) - Bayer Leverkusen (Germany).
15:20
Day 8: Werder Bremen (Germany) - Hertha Berlin (Germany).
17:30
Day 8: FC Augsburg (Germany) - Bayern Munich (Germany).
18:25
Day 8: Borussia Dortmund (Germany) - Borussia Monchengladbach (Germany).
21:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:00
Kolesarstvo: , IT, pon.
23:30
Kolesarstvo: , FR, pon.
00:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
03:00
Kolesarstvo: , IT, pon.
04:00
Kolesarstvo: , FR, pon.