Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
NHL... Komentator: Luka Cotič.
08:45
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
10:30
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
12:15
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
14:00
ISSF Finale svetovnega pokala Al Ain... Komentator: Gregor Žvab in Nikolaj Mejaš.
15:00
ISSF Finale svetovnega pokala Al Ain... Komentator: Gregor Žvab in Nikolaj Mejaš.
16:00
ISSF Finale svetovnega pokala Al Ain... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
18:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
18:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
18:55
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:55
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
20:55
Socca World Cup... Komentator: Gregor Gajšek.
21:55
Socca World Cup... Komentator: Gregor Gajšek.
23:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
01:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
06:45
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
08:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
10:15
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
10:45
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
11:00
ISSF Finale svetovnega pokala Al Ain... Komentator: Gregor Žvab in Nikolaj Mejaš.
12:00
ISSF Finale svetovnega pokala Al Ain... Komentator: Gregor Žvab in Nikolaj Mejaš.
13:00
ISSF Finale svetovnega pokala Al Ain... Komentator: Gregor Žvab.
14:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
16:00
NHL... Komentator: Luka Cotič.
17:55
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
20:25
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
22:30
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
00:30
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
02:30
Truck Racing... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
06:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
08:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
09:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
11:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
12:30
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Robert Kukovica.
14:00
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
16:55
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
19:30
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
19:40
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
21:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
22:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
00:30
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
02:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Nejc Mravlja.