Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami: mag. Marko Diaci, župan Občine Šentjur
11:15
2784. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
11:45
Videospot dneva
11:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:45
Iz oddaje Dobro jutro
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ NAŠEG ARHIVA Nerodna Avguština, gledališka predstava Vrtca Velenje, 2010
18:25
Lahko noč, otroci! Ponoči nikoli ne veš
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 3, balet (90)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Lepote sveta: Kitajska, 2. del
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 3, balet (90)
21:55
DOBER POGLED, oddaja o lovcih in lovstvu
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami: mag. Marko Diaci, župan Občine Šentjur
12:40
Videospot dneva
12:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:10
Iz oddaje Dobro jutro
14:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ, Več kot barve
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 1. razred (91)
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Portugalska in Madeira
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 1. razred (91)
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, Več kot barve
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Videospot dneva
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Kralj gora in ljudomrznik, Poletno gledališče Studenec
14:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Vita Hofinger Mihelič, klavir (87)
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZ NAŠEGA ARHIVA: Žogica nogica, gledališka predstava Vrtca Velenje, 2010
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 1, balet (88)
18:35
Dotiki gora: Grmada na Dobrovljah
18:55
Vrtnarski kotiček
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2785. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Festival Vurberk 2016, 2. del
21:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 2, balet (89)
21:50
Popotniške razglednice: Portugalska in Madeira
22:50
2785. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program