Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Božično novoletni nastop plesnega centra
08:45
Kje stanuje Dedek Mraz, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5985. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu
10:30
Mednarodni otroški festival Brežice
13:15
Zimska sezona in novosti
13:25
Mura Raba tour, oddaje o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Vili Kovačič
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
ZA zdravje, oddaja
16:30
Vsi smo Kranjska Gora: Pavel Skumavc
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
78. obletnica dražgoške bitke
18:40
Gorenjska poročila, 5985. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Med rudarji: Maja Malovrh Repovž
21:00
Dora: Marinka Štern, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5985. informativna oddaja
22:00
Planet Zemlja - Morja in oceani, film
22:20
Zimska sezona in novosti, reportaža
22:40
Ljudje dobrega srca po požaru na Dovjem stopili skupaj
23:40
Gorenjska poročila, 5985. informativna oddaja
00:00
Koncert skupine Ave ob 45 - letnici
02:40
Videostrani
08:00
Božično novoletni nastop plesnega centra
08:30
Planet Zemlja - Morja in oceani, film
09:40
Gorenjska poročila, 5981. informativna oddaja
10:00
ZA zdravje, oddaja
10:30
Ljudje dobrega srca po požaru na Dovjem stopili skupaj
11:30
Zlatomašnik Jože Klun iz Kokrice, posnetek
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sledi korakov: Vili Kovačič
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Marinka Štern, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5982. informativna oddaja
19:00
Med rudarji: Maja Malovrh Repovž
19:30
Meditacija: Zvezdne ure z Gabriele
20:00
Koncert skupine Ave ob 45 - letnici
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Slavnostna akademija občine Žirovnica
21:40
Gorenjska poročila, 5983. informativna oddaja
22:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
22:20
78. obletnica dražgoške bitke
23:00
Županov novoletni sprejem v Radovljici
23:40
Gorenjska poročila, 5984. informativna oddaja
00:00
HDD SIJ Acroni Jesnice: EHC Lustenau, hokejska tekma
01:30
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Naravni čopiči, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5985. informativna oddaja
10:00
Planet Zemlja - Morja in oceani, film
11:00
Dora: Marinka Štern, pogovorna oddaja
12:00
Panirane Zuccihini bučke s pisanim rižem
12:20
Videostrani
14:00
100 let KUD Dovje Mojstrana, reportaža
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Vsi smo Kranjska Gora: Pavel Skumavc
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Med rudarji: Maja Malovrh Repovž
18:00
78. let Dražgoške bitke
18:40
Gorenjska poročila, 5986. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Dan spomina na Holokavst 2020
21:40
Gorenjska poročila, 5986. informativna oddaja
22:00
Vsi smo Kranjska Gora: Pavel Skumavc
22:35
Ljudje dobrega srca po požaru na Dovjem stopili skupaj
23:40
Gorenjska poročila, 5986. informativna oddaja
00:00
HDD SIJ Acroni Jesnice: EHC Lustenau, hokejska tekma
01:00
Videostrani