Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1
06:22
Super G (ž), ponovitev
07:49
Češka v Kanada, ponovitev
08:31
Švica v Koreja, v živo
10:21
Štafeta 4x5km (ž), v živo
11:59
Skupinski start 12,5km (ž), v živo
13:35
1. krog, v živo
14:25
Ženske, 4, v živo
15:19
Slovensko v Slovenija, v živo
16:19
Super G (ž), ponovitev
16:56
Skupinski start 12,5km (ž), ponovitev
17:24
Finale, ponovitev
20:45
Skupinski start 12,5km (ž), ponovitev
21:06
Finale, ponovitev
21:45
Super G (ž), ponovitev
22:29
Štafeta 4x5km (ž), ponovitev
01:26
Sledimo zlatu, ponovitev
03:00
Veleslalom (m), 1. tek, v živo
03:15
Kvalifikacije (m), v živo
04:00
Finale (m) HS 140, ponovitev
05:00
Veleslalom (m), 1. tek, ponovitev
05:30
Veleslalom (m), 2. tek, v živo
07:00
4x10km štafeta (m), v živo
09:15
Slopestyle (m) finale, posnetek
10:00
Veleslalom (m), 2. tek, ponovitev
10:45
4x10km štafeta (m), ponovitev
12:00
15km skupinski start (m), v živo
13:00
500m (ž), v živo
13:45
Dvojice (m) 2, v živo
14:45
J. Koreja v Kanada, v živo
16:00
Veleslalom (m), 2. tek, ponovitev
16:30
15km skupinski start (m), ponovitev
17:00
4x10km štafeta (m), ponovitev
17:30
Dvojice (m) 2, ponovitev
20:40
15km skupinski start (m), ponovitev
21:00
Veleslalom (m), 2. tek, ponovitev
21:30
4x10km štafeta (m), ponovitev
22:00
Dvojice (m) 2, ponovitev
22:30
500m (ž), ponovitev
02:00
Halfpipe kvalifikacije (ž), v živo
03:00
Smuk (ž), trening, v živo
04:30
Kratki plesni program, v živo
05:45
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev
06:00
Švica - Švedska, v živo
09:05
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev
10:00
Smuk (ž), trening, ponovitev
11:00
15km skupinski start (m), ponovitev
11:30
Dvojice (m) 2, ponovitev
12:15
Dvojice (m) 3, v živo
13:00
500m (m), v živo
13:45
Ekipno (m) HS 140, v živo
16:00
Dvojice (m) 4, posnetek
16:30
500m (m), ponovitev
17:00
Ekipno (m) HS 140, ponovitev
20:40
Ekipno (m) HS 140, ponovitev
21:30
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev
22:00
500m (m), ponovitev
22:30
Dvojice (m) 3, ponovitev
22:45
Dvojice (m) 4, ponovitev
01:40
Dvojice (m) 4, ponovitev
02:00
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev
02:30
Halfpipe finale (ž), v živo
03:00
Halfpipe finale (ž), v živo
03:45
Prosti program, v živo
05:30
Halfpipe kvalifikacije (m), v živo