Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Alcina by Haendel at the Festival d'Aix en Provence
09:00
InterMezzo
09:30
Raphël Pichon conducts Bach's Saint Matthew Passion
12:30
InterMezzo
13:00
OSR, A. Volodin, V. Thévenaz conducted by J. Nott play Liszt, Schönberg, Rachmaninov, Ravel
14:30
Bach by Raphaël Pichon: Cantatas 34, 51, 31 & 191
16:20
InterMezzo
17:00
Bill Frisell Trio - Melbourne International Jazz Festival
17:45
Ari Hoenig Trio - Melbourne International Jazz Festival
18:30
The Necks - Melbourne International Jazz Festival, Australia
19:25
InterMezzo
21:00
Ghosts by Cina Espejord, The Norwegian National Ballet
22:20
Hedda Gabler by Marit Moum Aune, Norwegian national ballet
00:00
ROBERT GLASPER EXPERIMENT SPECIAL GUEST YASIIN BEY AKA MOS DEF
01:00
InterMezzo
02:00
Bill Frisell Trio - Melbourne International Jazz Festival
02:45
The Necks - Melbourne International Jazz Festival, Australia
03:35
Anouar Brahem / Dave Holland / Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
05:05
InterMezzo
06:00
Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
09:00
InterMezzo
09:10
The Corsair by Kader Belarbi. Ballet and Orchestra of the Capitole.
11:10
The Dead Queen by Kader Berlarbi, Capitole de Toulouse Ballet
12:59
InterMezzo
13:05
Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
14:30
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symhonies 2 & 4 by Tchaikovsky
16:40
InterMezzo
17:00
Alcina by Haendel at the Festival d'Aix en Provence
20:00
InterMezzo
21:00
Bach in Italy: Concerto Köln in Malta
22:30
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Brahms, Stravinsky
00:00
Laurent De Wilde 'Over The Clouds' Trio - Banlieues Bleues
00:50
InterMezzo
02:00
Ghosts by Cina Espejord, The Norwegian National Ballet
03:20
Hedda Gabler by Marit Moum Aune, Norwegian national ballet
05:00
InterMezzo
06:00
Il Trionfo del Tempo e del Disinganno by Haendel at the Festival d'Aix-en-Provence
08:15
InterMezzo
09:30
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
10:50
Music for the Funeral of King Louis XIV in Versailles
12:30
InterMezzo
13:00
Alcina by Haendel at the Festival d'Aix en Provence
16:00
InterMezzo
17:00
Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
18:30
The Four Seasons by Vivaldi with Concerto Köln
19:45
InterMezzo
21:00
Bill Frisell Trio - Melbourne International Jazz Festival
21:45
Ari Hoenig Trio - Melbourne International Jazz Festival
22:30
The Necks - Melbourne International Jazz Festival, Australia
00:00
Silvia Perez Cruz at Les Suds A Arles
00:50
InterMezzo
02:00
OSR, A. Volodin, V. Thévenaz conducted by J. Nott play Liszt, Schönberg, Rachmaninov, Ravel
03:30
Bach by Raphaël Pichon: Cantatas 34, 51, 31 & 191
05:15
InterMezzo