Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Michel Dalberto plays Fauré
09:50
François-Frédéric Guy plays Brahms piano sonatas
11:30
InterMezzo
12:30
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
13:50
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Grolid, Dvořák and Prokofiev
15:35
InterMezzo
16:30
Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
17:00
Becca Stevens at MOODS
18:00
Emile Parisien, Vincent Peirani, Jazz Festival in Vienne
19:00
The Russian National Orchestra plays Prokofiev, Scriabin and Rachmaninov
20:10
InterMezzo
20:30
William Christie conducts Rameau's Platée at the Opéra Comique in Paris
23:05
InterMezzo
23:30
Becca Stevens at the Olympia, Paris
00:05
Ben Harper and Charlie Musselwhite - Jazz a Vienne
01:40
Ella Fitzgerald - Paris 1963 - Jazz Archive
02:05
David Murray Infinity Quartet feat. Saul Williams - Banlieues Bleues
03:05
Etenesh Wassie/Mathieu Sourisseau and Live Remix by Audun Kleive and Jan Bang at Punkt Festival
04:00
Becca Stevens at MOODS
05:00
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Lang Lang in Versailles: Chopin and Tchaikovsky
10:00
Murad Huseynov plays 24 Preludes for Piano by Kara Karayev
11:10
InterMezzo
12:30
Alceste by Gluck at La Fenice
15:00
InterMezzo
16:30
John Adams conducts his works with the Royal Concertgebouw Orchestra
18:10
A musical journey into the Baltic Sea with the Baltic Sea Youth Philharmonic and Kristjan Järvi
19:50
InterMezzo
20:30
An Evening with Avishai Cohen, Alfa Jazz Fest
22:00
Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
23:05
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
00:00
Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
01:05
D. Perez, J. Patitucci, B. Blade Trio, Children of the light, Jazz in Junas
02:10
Jack Dejohnette Trio Featuring Ravi Coltrane & Matt Garrison at Jazz Onze+ festival
03:10
Emile Parisien, Vincent Peirani, Jazz Festival in Vienne
04:15
Becca Stevens at the Olympia, Paris
04:50
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Erik Truffaz / Murcof / Enki Bilal - Being Human Being - Jazzdor
09:45
Chick Corea & Mc Coy Tyner, piano duo (1983)
09:55
Doug Hammond New Quartet - Porgy And Bess (Vienna. Austria)
10:50
Susanne Abbuehl at Jazz Onze+ festival
11:50
InterMezzo
12:30
Brahms : Haydn Variations and Piano Concerto no. 1 by the Cleveland Orchestra
13:35
Brahms : Tragic Overture and Piano Concerto no. 2
14:40
The Cleveland Orchestra plays Brahms in Vienna : Symphonies no. 2 & 3
15:50
InterMezzo
16:30
Le Songe (the Dream) by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
18:15
Lac by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
19:50
InterMezzo
20:30
Haydn: Symphonies Nos.1, 39 & 49 - Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini
21:50
Haydn: Symphonies Nos.22, 46 & 47 - Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini
23:15
InterMezzo
23:30
H.U.M.! - Jazz Archive
00:00
The Sun Ra Centennial Arkestra with Marshall Allen - Banlieues Bleues
01:00
Portal et Cie, Ballard et Hays - Jazz sous les Pommiers
02:05
Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
03:10
CHARLES TOLLIVER MUSIC INC. at Banlieues Bleues
04:10
Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
04:40
InterMezzo