Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:00
Zgodbe prostovoljcev Udarnika MC Velenje
11:00
Pop corn, Interceptor
12:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2563. VTV magazin, regionalni informativni program
17:15
Kultura, informativna oddaja
17:20
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Nanovo
18:40
Regionalne novice
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, Ans. Rosa, Mladih 5
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:15
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Naj viža, Ans. Rosa, Mladih 5
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2564. VTV magazin, regionalni informativni program
17:20
Kultura, informativna oddaja
17:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice, Tajska - Burma
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Pop corn, Interceptor
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Miš maš
09:40
Videospot dneva
09:45
Napovedujemo
09:50
Popotniške razglednice, Tajska - Burma
10:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:15
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Naj viža, Ans. Rosa, Mladih 5
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (238)
18:20
Nanovo, Šport in šola?
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2565. VTV magazin regionalni informativni program
20:25
Kultura, informativna oddaja
20:30
2. revija zmagovalcev festivalov narodnozabavne glasbe v Vinski Gori, posnetek 1. dela
21:45
Napovedujemo
21:50
Jutranji pogovori
23:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:45
Videostrani, obvestila