Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Videospot dneva
09:05
Miš maš, Živali in rastline v gozdu pozimi
10:00
Čas za nas, tabornike!
10:35
Ustvarjalne iskrice (194), Tulipani za mamico
10:50
Napovedujemo
10:55
Pop Corn, Pop Design, Neža Devčič
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Nanovo, Spoznajte oblikovalca novega kovanca za 2 evra
16:10
Videospot dneva
16:15
Mojca in medvedek Jaka, Postal bom umetnik
16:55
Trije prašički, gledališka predstava Vrtca Velenje
17:20
Ustvarjalne iskrice (191), stojalo za uhane
17:30
Videostrani, obvestila
18:25
Napovedujemo
18:30
Regionalne novice
18:35
2587. VTV magazin, regionalni - informativni program
18:55
Kultura, informativna oddaja
19:00
Kmetijski razgledi
19:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:55
Napovedujemo
20:00
Ribiška družina Celje
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Naj viža: ans. Stanka Fajsa, Obsoteljski slavčki
22:20
Kuhinjica, obraževalna oddaja
22:45
Kmetijski razgledi
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videospot dneva
23:45
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Mojca in medvedek Jaka, Postal bom umetnik
10:45
Trije prašički, gledališka predstava Vrtca Velenje
11:10
Ustvarjalne iskrice (191), Stojalo za uhane
11:20
Naj viža: Naj viža: ans. Stanka Fajsa, Obsoteljski slavčki
12:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:00
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Dobro jutro, ponovitev
16:30
Miš maš, Postani prostovoljec
17:10
Ustvarjalne iskrice (201), Knjižna kazalka
17:20
Videostrani, obvestila
18:25
Napovedujemo
18:30
Regionalne novice
18:35
Skrbimo za zdravje: Kako močne so moje kosti?
19:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:55
Napovedujemo
20:00
Iz oddaje Dobro jutro
21:00
Regionalne novice 3
21:05
V pomlad s Smehom, posnetek 1. dela koncerta
22:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
22:40
Pop Corn, Pop Design, Neža Devčič
23:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:05
Videospot dneva
00:10
Videostrani, obvestila