Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
2679. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 1, balet (88)
18:50
Miš maš, Vse o mačkah
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Evropska unija in slovensko gospodarstvo
20:45
Regionalne novice
20:50
Program Dora
20:55
POP CORN, Vili Resnik, Bomb Shell
21:55
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 1, balet (88)
22:00
Videospot dneva
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Evropska unija in slovensko gospodarstvo
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, informativno razvedrilna oddaja
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 2, balet (89)
18:50
Mojca in medvedek Jaka, Kocka
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, ans. Tonija Verderberja, Krajcarji
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 2, balet (89)
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Kmetijski razgledi
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 3, balet (90)
18:50
Miš maš, Zakaj potrebujemo spanec?
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice, Portugalska
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Vili Resnik, Bomb Shell
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 3, balet (90)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila