Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

RTS Sat
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:05
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
09:45
Gastronomad,zabavni program,r.
10:00
Tako stoje stvari
12:00
Dnevnik
12:15
Sport plus
12:25
Vreme, Stanje na putevima
12:30
Slagalica,r
12:50
Verski kalendar, aktuelno dokumentarni program, r.
13:00
Program za dijasporu
13:30
60 Najlepših narodnih pesama,muzički program,r.
15:00
Ovo je Srbija
15:50
I: Dragan Bjelogrlić, Nataša Tapušković, Tanja Bošković, Nada Macanković, Dragomir Čumić; S: Novak Novak, Ivana Dimić, Balša Đogo; R: Goran Gajić, Miroslav Lekić, Balša Đogo, Ivan Živković
16:30
Beogradska hronika
17:20
Slovarica:,program za dijasporu,r.
17:35
Ružne reči,program za decu
17:50
Vreme muzike,program za dijasporu
18:25
Slagalica, kviz
18:55
Medijska mreža srpske dijaspore:Spona
19:30
Dnevnik
21:00
Magazin Srbija na vezi, program za dijasporu
21:30
Za sva vremena:Bane Lokner, program za dijasporu,r.
22:05
Glazbeni serijal “Tri boje zvuka” koji se isključivo bavi glazbom i glazbenim temama. U svakoj emisiji gostuju tri glazbena sastava te donose svoju energiju i zvuk, ali i dobru zabavu.
22:45
Dnevnik
23:05
Kulturni dnevnik
23:20
Sportski dnevnik
23:30
Oko, info
00:00
Studio znanja, opšteobrazovni program
01:00
Glazbeni serijal “Tri boje zvuka” koji se isključivo bavi glazbom i glazbenim temama. U svakoj emisiji gostuju tri glazbena sastava te donose svoju energiju i zvuk, ali i dobru zabavu.
01:53
Studio znanja
02:03
Magazin Srbija na vezi, program za dijasporu, r.
02:33
Slagalica, r.
03:00
Vesti (04.00,00)
03:03
60 Najlepših narodnih pesama,muzički program,r.
04:20
Gastronomad,zabavni program,r.
04:39
I: Dragan Bjelogrlić, Nataša Tapušković, Tanja Bošković, Nada Macanković, Dragomir Čumić; S: Novak Novak, Ivana Dimić, Balša Đogo; R: Goran Gajić, Miroslav Lekić, Balša Đogo, Ivan Živković
05:13
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:05
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
09:45
Nešto lepo,zabavni program,r.
10:00
Tako stoje stvari
11:00
Vesti
12:00
Dnevnik
12:15
Sport plus
12:25
Vreme i stanje na putevima
12:30
Slagalica, kviz, r.
12:50
Verski kalendar,aktuelno dokumentarni program
13:00
Magazin Srbija na vezi, program za dijasporu, r.
13:30
Moju zemlju srce bira:aktuelno dokumentarni program
14:00
Moja lepa Srbija,reportaža
14:30
Sasvim prirodno, r.
15:05
Ovo je Srbija
16:00
Slovarica:program za dijasporu,r.
16:15
Ružne reči,program za decu
16:30
Vreme muzike,program za dijasporu
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:24
Beogradska hronika
18:00
Metamuzika:Milivoj Marković-
18:25
Datum
18:30
Slagalica
18:55
Srbija na vezi-dijaspora, program za dijasporu
19:55
Dnevnik
20:05
I: Dragan Bjelogrlić, Nataša Tapušković, Tanja Bošković, Nada Macanković, Dragomir Čumić; S: Novak Novak, Ivana Dimić, Balša Đogo; R: Goran Gajić, Miroslav Lekić, Balša Đogo, Ivan Živković
20:30
Muzički program
21:00
Da,možda,ne
22:00
Sviraj ono naše,muzički program,1.deo,r.
22:45
Grozd,aktuelno dokumentarni program
23:15
Lice i potpetice, zabavni program, r.
23:50
Dnevnik
00:10
Kulturni dnevnik
00:25
Sportski dnevnik
00:35
Dozvolite...aktuelno dokumentarni program
01:05
Talenat kao sudbina: Stefan Milenković
01:45
Nešto lepo,zabavni program,r.
02:03
Srbija na vezi-dijaspora, program za dijasporu, r.
02:30
Slagalica, r.
03:00
Vesti (04.0000)
03:03
Aktuelno dokumentarni program,r.
03:33
Moje lepa Srbija,reportaža,r.
04:03
Sasvim prirodno, r.
04:34
I: Dragan Bjelogrlić, Nataša Tapušković, Tanja Bošković, Nada Macanković, Dragomir Čumić; S: Novak Novak, Ivana Dimić, Balša Đogo; R: Goran Gajić, Miroslav Lekić, Balša Đogo, Ivan Živković
05:08
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:05
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
09:45
Gastronomad,zabavni program,r.
10:00
Tako stoje stvari
12:00
Dnevnik
12:15
Sportski dnevnik
12:25
Vreme i stanje na putevima
12:30
Slagalica, kviz
12:50
Verski kalendar, aktuelno dokumentarni program, r.
13:00
Srbija na vezi-dijaspora,program za dijasporu,r.
13:30
Kvadratura kruga:Svrljiški sir,profesor,aktuelno dokumentarni program,r.
14:00
Život i standardi,aktuelno dokumentarni program
14:30
Grozd,aktuelno dokumentarni program
15:00
Ovo je Srbija
16:00
Slovarica,program za dijasporu,r.
16:15
Ružne reči,program za decu
16:30
Vreme muzike,program za dijasporu
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:42
Beogradska hronika
18:25
Slagalica, kviz
18:45
Datum,dokumentarni program
19:00
Slagalica, kviz
19:30
Dnevnik
20:05
I: Vojin Ćetković, Dragan Jovanović, Dubravka Mijatović, Tanasije Uzunović, Ljubinka Klarić; S: Radoslav Pavlović, Ivana Dimić; R: Marko Marinković
21:00
Tamara Grujić zaštiotno je lice emisije koja pomaže ugroženim obiteljima sa sjevera Kosova i Metohije da imaju bolje uvjete za život. Svaka epizoda podsjeća i na povijesne vrijednosti te prirodne ljepote zemlje, na uvjete i način života mladih te na sve nedaće s kojima se suočavaju.
22:00
RTS ordinacija, zabavni program, r.
23:00
Oko
23:30
Gastronomad,zabavni program,r.
23:45
Dnevnik
00:05
Kulturni dnevnik
00:20
Sportski dnevnik
00:30
Lov i ribolov:između Sečnja i Žitišta i ,reportaža
01:00
Đelem,đelem-
02:03
Koridori,aktuelno dokumentarni program,r.
02:30
Slagalica,r.
03:00
Vesti (04.00,00)
03:03
Oko,r.
03:33
Kvadratura kruga:Svrljiški sir,profesor,aktuelno dokumentarni program,r.
04:03
Muzički program,r.
05:03
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić