Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Grigory Sokolov at the Berlin Philharmonie: Schubert, Beethoven, Rameau
10:50
Bernard Haitink and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
12:26
InterMezzo
12:30
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
14:00
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
15:00
Antonio Zambujo - Rua da Emenda - La Cigale, Paris
16:00
InterMezzo
16:30
Katerina Izmailova by Shostakovich at the Bolshoi of Moscow
19:20
InterMezzo
20:30
Michel Dalberto plays Fauré
21:45
Kristjan Järvi conducts Pärt and Mahler Estonian National Symphony Orchestra
23:19
InterMezzo
23:30
Renaud Garcia Fons 'Solo' - Au Fil des Voix
00:20
The Sound of New York: Stefon Harris
02:20
The Sound of New York: Matthew Stevens
02:50
Hindi Zahra et Fatoumata Diawara - Banlieues Bleues
03:50
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Yaroslavna - Mariinsky Ballet
10:15
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
12:10
InterMezzo
12:30
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Grand Théâtre de Geneve
15:30
InterMezzo
16:30
François-Frédéric Guy plays Brahms piano sonatas
18:05
Bernard Haitink and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
19:40
InterMezzo
20:30
Grieg and Bruckner by Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse
22:25
Kent Nagano in Montréal
23:20
InterMezzo
23:30
Harold Lopez-Nussa - Banlieues Bleues
00:30
Pura Fé at the Alhambra in Paris - Au fil des Voix festival
01:10
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
02:45
Damn'co - Jazz sous les Pommiers
04:00
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
05:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Rigoletto by Verdi at the Liceu Opera Barcelona
10:40
Brahms: String Quartet No.1, String Quintet No.2
11:45
InterMezzo
12:30
Music for the Funeral of King Louis XIV in Versailles
14:10
The Funeral of Louis XIV: Documentary
14:35
Brahms: Cello Sonata No.1, Violin Sonata No.1
15:30
InterMezzo
16:30
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
19:35
InterMezzo
20:30
Noé by Thierry Malandain, Théâtre national de Chaillot
21:40
Beauty and the Beast by Thierry Malandain performed by the Malandain Ballet Biarritz
23:00
L'Apres-midi d'un faune by Thierry Malandain
23:10
InterMezzo
23:30
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
00:30
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
01:20
Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
04:10
Sylvain Luc Qunitet - Jazz sous les Pommiers
05:50
InterMezzo