Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
05:32
Atlanta United FC v New York City FC.
07:02
Sporting Kansas City v Real Salt Lake.
08:34
Hall of Fame - Pyeongchang 2018.
15:53
Hall of Fame - Pyeongchang 2018.
19:55
Novice, prvič
20:05
Seattle Sounders FC v Portland Timbers.
22:55
Novice, prvič
00:00
Sporting Kansas City v Real Salt Lake.
01:30
Atlanta United FC v New York City FC.
03:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
03:30
Umetnostno drsanje: GP Moscow, RU, pon.
07:00
Play-off Quarter Final Game 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA).
10:30
Yachting: Jadralski duh, pon.
11:05
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
14:30
Group Stage, Day 3: Germany - USA.
16:00
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
18:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
20:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
23:05
Group Stage, Day 3: Germany - USA.
00:00
Play-off Quarter Final Game 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA).
01:30
Group Stage, Day 3: Spain - Canada.
03:00
Group Stage, Day 3: Germany - USA.
04:30
Women's Slalom 1st Leg.
05:00
Women's Slalom 2nd Leg.
05:30
Play-off Quarter Final Game 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA).
09:30
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
11:00
Group Stage, Day 3: Germany - USA.
13:00
Women's Semi-finals.
17:45
Qualifying HS 142 Men.
19:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
19:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
20:05
Qualifying HS 142 Men.
21:00
Group Stage, Day 3: Germany - USA.
23:25
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:35
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
00:00
Group Stage, Day 3: Germany - USA.
01:00
Qualifying HS 142 Men.
02:00
Women's Slalom 2nd Leg.
02:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
03:00
Qualifying HS 142 Men.
04:00
Women's Slalom 1st Leg.
04:30
Women's Slalom 2nd Leg.
05:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.