Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:10
Turska košarka - FINALE 2019 (G2): Efes - Fenerbahce
07:55
Turska košarka - FINALE 2019 (G3): Fenerbahce - Efes
09:20
Turska košarka - FINALE 2019 (G4): Fenerbahce - Efes
10:55
Euroleague 2010/11: Partizan - Zalgiris
12:40
Euroleague 2010/11: Panathinaikos - Valencia
14:35
Euroleague 2010/11: CSKA - Panathinaikos
16:00
Car Fashion
16:25
Racing Files: Nordschleife
16:55
Euroleague: Baskonia - Real Madrid
18:25
Eurocup Top 16: Andorra - Tofas
20:00
Košarka SP (M) 2019 - 1/2 Finale: Argentina - France
21:40
Košarka SP (M) 2019 - 1/2 Finale: Spain - Australia
23:40
Košarka SP (M) 2019 - za 7. mesto: USA - Poland
01:05
Euroleague 2010/11: Siena - Lietuvos Rytas
02:25
Euroleague 2010/11: Khimki - Partizan
04:00
Euroleague 2010/11: Maccabi - Partizan
05:20
Trans World Sport
06:15
Turska košarka - FINALE 2019 (G5): Efes - Fenerbahce
07:40
Turska košarka - FINALE 2019 (G6): Fenerbahce - Efes
09:10
Turska košarka - FINALE 2019 (G7): Efes - Fenerbahce
10:55
Euroleague 2010/11: Olimpija - CSKA
12:30
Euroleague 2010/11: Partizan - Prokom
14:05
Euroleague 2010/11: Siena - Fenerbahce
15:40
Car Fashion
16:05
Racing Files: Sir Stirling Moss
16:35
Euroleague: Baskonia - Real Madrid
18:10
Eurocup Top 16: Galatasaray - Rytas
19:40
Košarka SP (M) 2019 - za 5. mesto: Serbia - Czech R.
21:05
Košarka SP (M) 2019 - za 3. mesto: France - Australia
22:30
Košarka SP (M) 2019 - FINALE: Spain - Argentina
00:35
Euroleague 2010/11: Maccabi - Khimki
02:15
Euroleague 2010/11: Valencia - Olimpija
04:00
Euroleague 2010/11: Caja Laboral - Partizan
05:30
Trans World Sport
06:25
Košarka U19 (M) SP 2019 - 1/2 Finale: Mali - France
07:55
Košarka U19 (M) SP 2019 - 1/2 Finale: USA - Lithuania
09:15
Košarka U18 (M) EP 2019 - za 3. mesto: Greece - Slovenia
10:45
Euroleague 2010/11: Barcelona - Siena
12:15
Euroleague 2010/11: Real Madrid - Partizan
14:00
Euroleague 2010/11: Efes - Siena
15:25
Car Fashion
15:50
Racing Files: Monaco Grand Prix
16:20
Euroleague: Crvena zvezda - Olympiacos
18:15
Eurocup Top 16: Trento - Partizan
19:45
Košarka U19 (M) SP 2019 - za 3. mesto: Lithuania - France
21:20
Košarka U18 (M) EP 2019 - FINALE: Spain - Turkey
23:10
Košarka U19 (M) SP 2019 - FINALE: USA - Mali
01:00
Euroleague 2010/11: Roma - Olimpija
02:40
Euroleague 2010/11: Partizan - Efes
04:35
Euroleague 2010/11: Olimpija - Barcelona