Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
05:30
Mirepoix / Cazouls-les-Beziers - 192,7 km.
06:28
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
07:30
Giro - Best Of.
08:33
Chasing History.
09:03
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
10:00
Special Summer.
11:57
Commissioner of Football.
12:05
Mirepoix / Cazouls-les-Beziers - 192,7 km.
12:47
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
13:38
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
15:06
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
15:40
Halle-Ingooigem.
17:59
Ian Thorpe.
18:32
Nadia Comăneci.
19:04
Rugby in New Zealand.
19:37
Weightlifting / Swimming.
20:07
Novice, prvič
20:59
Mirepoix / Cazouls-les-Beziers - 192,7 km.
23:29
Novice, prvič
00:06
Halle-Ingooigem.
00:58
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
01:25
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
11:30
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
12:30
Nogomet: FIFA Nogomet, prvič
13:00
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
14:00
OI: Hiša Slavnih Top 10 Gymnast, prvič
15:00
OI
15:30
OI
19:25
Zimski športi
19:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:00
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:05
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
23:30
Razno: Prvaki s druge plati, pon.
23:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:00
World Endurance Championships.
03:00
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
08:30
Kolesarstvo: Belgium Cup , Belgium, pon.
09:30
Nogomet
12:00
Kolesarstvo: Belgium Cup , Belgium, pon.
13:00
Winter Sports: Chasing History, pon.
15:45
Nogomet
19:55
Novice: Eurosport 2 News, prvič
20:00
OI: Hall Of Fame Top 10 Gymnast, pon.
21:00
OI: Dežele legend, pon.
21:25
Novice: Eurosport 2 News, pon.
23:25
Novice: Eurosport 2 News, prvič
23:30
Misc.: Beyond Champions, pon.
00:30
Supersport: SP Brno, Czech Republic, pon.
03:00
Nogomet: Nogomet Greatest, pon.
03:30
Nogomet: Nogomet Greatest, pon.
04:00
Nogomet: Nogomet Greatest, pon.
04:30
World Endurance Championships.