Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1
05:30
Women's Giant Slalom 2nd Leg.
06:15
Women's Giant Slalom 1st Leg.
06:45
Women's Giant Slalom 2nd Leg.
10:30
Smučarski skoki, pon.
13:15
Men's Mass Start.
13:45
Women's Sprint.
15:30
Women's Mass Start.
18:00
Eurosport Novice, prvič
18:05
Judo: Masters , Qatar, prvič
18:35
Women's Giant Slalom 2nd Leg.
19:20
Women's Giant Slalom 1st Leg.
19:50
Women's Giant Slalom 2nd Leg.
20:35
Eurosport Novice, prvič
22:10
Eurosport Novice, prvič
22:15
OI, pon.
22:45
OI, pon.
23:15
OI, pon.
23:45
OI, pon.
01:00
Women's Mass Start.
03:00
Kolesarstvo, pon.
06:00
Reli RAID, pon.
06:30
Reli RAID, pon.
07:00
Reli RAID, pon.
07:30
Nordijska kombinacija, pon.
08:00
Nordijska kombinacija, pon.
08:30
Quarter-finals.
10:30
Kolesarstvo:, prvič
11:00
Women's Giant Slalom 1st Leg.
11:45
Women's Giant Slalom 2nd Leg.
12:45
Alpsko smučanje, pon.
13:30
Women's Giant Slalom 2nd Leg.
14:30
Alpsko smučanje, pon.
16:00
Smučarski skoki, pon.
17:30
Novice, prvič
19:00
Men's Mass Start.
20:15
Women's Mass Start.
21:05
Novice, prvič
22:10
Judo: Masters , Qatar, pon.
22:40
Novice, prvič
22:45
Quarter-finals.
23:45
Quarter-finals.
01:30
Reli RAID, pon.
02:00
Reli RAID, pon.
02:30
Reli RAID, pon.
03:00
Kolesarstvo, pon.
05:00
Tenis, pon.
06:00
Reli RAID, pon.
06:30
Reli RAID, pon.
07:00
Reli RAID, pon.
07:30
Smučarski skoki, pon.
10:30
Nordijska kombinacija, pon.
11:15
Nordijska kombinacija, pon.
11:45
Nordijska kombinacija, pon.
12:30
Nordijska kombinacija, pon.
13:00
Nordijska kombinacija, pon.
13:30
Nordijska kombinacija, pon.
15:00
Alpsko smučanje, pon.
15:30
Alpsko smučanje, pon.
16:15
Alpsko smučanje, pon.
16:45
Alpsko smučanje, pon.
17:30
Novice, prvič
17:35
Smučarski skoki, pon.
18:35
Final Round_HS 140 TEAM_Men.
19:40
Smučarski skoki, pon.
21:10
Novice, prvič
22:40
Novice, prvič
22:45
Snuker, pon.
00:45
Alpsko smučanje, pon.
01:30
Reli RAID, pon.
02:00
Reli RAID, pon.
02:30
Reli RAID, pon.
03:00
Kolesarstvo, pon.